اجلاس بين المللي سرمايه گذاري هوانوردي با حضور معاون اول رئيس جمهور برگزار مي شود
مشاور مديرعامل در امور اجرايي شهرفرودگاهي امام خميني (ره) از برگزاري اجلاس بين المللي سرمايه گذاري هوانوردي كاپا با حضور اسحاق جهانگيري معاون اول رئيس جمهور در تهران خبرداد.

به گزارش روابط  عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، علي صباغي، اظهارداشت: اجلاس بين المللي سرمايه گذاري هوانوردي كاپا به ميزباني شركت شهر فرودگاهي امام خميني (ره) و با حمايت و مشاركت سازمان هواپيمايي كشوري در تاريخ 28 و 29 شهريور ماه سال جاري در تهران برگزار خواهد شد.

وي با بيان اينكه در اين اجلاس بيش از 150 شركت كننده خارجي از 20 كشور جهان مهمان ايراني حضور خواهند داشت، افزود: محور اصلي اين اجلاس بررسي روشهاي فاينانس و سرمايه گزاري در صنعت هوانوردي كشور در دوره پسا برجام خواهد بود.

مشاور مديرعامل در امور اجرايي شهرفرودگاهي امام خميني (ره) ادامه داد: مباحث اين اجلاس سرمايه گذاري نظير اجاره و خريد هواپيما، ساخت و توسعه فرودگاهها، چالشهاي پولي، بانكي و بيمه در صنعت هوانوردي ايران، توسعه شبكه پروازي بين المللي و داخلي كشور از جمله مباحث قابل طرح در اين اجلاس به شمار مي رود.

گفتني است؛ يكي از جاذبه هاي سرمايه گذاري در اين اجلاس شهر فرودگاهي امام خميني (ره) به لحاظ منطقه آزاد، منطقه ويژه اقتصادي و منطقه شهري است كه مورد توجه سرمايه گذاران خارجي قرار خواهد گرفت.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.