بازديد رئيس سازمان هواپيمايي کشوري از فرودگاه امام خميني(ره)
رئيس سازمان هواپيمايي کشوري از فرودگاه امام‌خميني(ره) و روند توسعه و پيشرفت فيزيكي ترمينال سلام اين فرودگاه بازديد کرد.

به‌گزارش روابط‌عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، در اين بازديد كه معاون هوانوردي و امور بين الملل و جمعي از مديران كل اين سازمان رئيس سازمان را همراهي مي كردند نيز حضور داشتند از ترمينال سلام، ايرسايد، برج مراقبت، مخابرات هوانوردي، ايمني زميني، الكترونيك و ناوبري هوايي بازديد به عمل آمد.

در اين ديدار رئيس سازمان هواپيمايي كشوري، مديران و كارشناسان بخش هاي مختلف فرودگاه از جمله عمليات، الكترونيك مخابرات و ايمني زميني نقطه نظرات كارشناسي خود را در زمينه هاي مختلف الزامات ارتقا حفظ ايمني و توسعه فرودگاه به تفصيل بيان كردند.

در ادامه علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري نيز ضمن تقدير از اظهارنظرهاي كارشناسي و بيان جايگاه فعلي هوانوردي كشور و لزوم هماهنگي و انسجام نيروهاي مخلص صنعت به خصوص فرودگاه حضرت امام كه اولين مركز مورد قضاوت مسافران خارجي است تاكيد كردند.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري همچنين با بيان اينكه اداره صنعت حمل و نقل هوايي كشوري مستلزم روش و متد جديد است گفت: بحمدالله باور و توجه به اين صنعت به وجود آمده و همانطور كه در مساله آزادسازي نرخ بليت هواپيما و شبكه پروازي شاهد آن بوديد مراحل بعدي را در جهت تامين انتظارات مردم طي خواهيم كرد.

وي گفت: يقينا به حسب انجام وظيفه و به عنوان روش كارشناسانه نقطه نظرات شما نيز منتقل تا مورد استفاده قرار گيرد.

در پايان مرتضي دهقان معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان نيز با ابراز اميدواري و تاكيد بر اينكه يقينا حركت به سمت توسعه آغاز و همگان از جمله شركت هاي هواپيمايي و بخش هاي فرودگاهي از همه مهمتر اينكه عزم سازمان هواپيمايي كشوري در ايجاد فضاي مناسب و حمايت جدي از بخش هاي مختلف صنعت به اين جزم است كه بار ديگر با عنايت خداوند و كمك مسئولان ارشد و مديران و كارشناسان صنعت بتوانيم با رفع مشكلات احتمالي رونق بايسته را به فرودگاهها به خصوص فرودگاه حضرت امام (ره) به ارمغان آوريم.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.