تبريك رئيس سازمان هواپيمايي كشوري به مدافعان هشت سال دفاع مقدس
هفته دفاع مقدس يادآور مدال آوران هشت سال پيكار و جوانمردي و ترجمان ارزشهاي مكتبي است، هفته دفاع مقدس فرصت بازشناسي شعاع واقعي ايثارها و مقاومت هاست.

هفته دفاع مقدس بازخواني انتظارات بحق شهداي جنگ تحميلي است آنهايي كه پرچم دار وسفير فرهنگ جهادي ملت بودند و راز قدرت و شجاعت را در ميدان كفر و ايمان نه تنها در نگاه جهانيان به نمايش گذاشته كه استراتژي دفاعي كه تكيه گاهش برگرفته از آموزه هاي اعتقادي و ديني است را در تاريخ به ثبت رساندند و اين استراتژي از آنچنان قابليتي برخوردار بوده است كه جوانان نسل هاي آينده نيز به تاسي از اين ايده و سبك هم در حوزه فكر و انديشه و هم در حوزه عمل خود را جوانه هاي همان بينش ، استقامت و دفاعي مي دانند و آينده خود را با اين پشتوانه تضمين مي كنند  به گونه اي كه اميدوارند هم در فضاي علمي و هم در ميدان هاي فعاليت با همان تكيه گاه آينده كشور را رقم بزنند . لذا بجاست در اين ايام ضمن گراميداشت ياد وخاطره يكايك شهدا،جانبازان و شاهدان زنده و شهداي صنعت هوايي را به  ملت عزيز ايران و خانواده هاي گراميشان تبريك گوييم.
زتان(۱۳۹۵/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۰ ب.ظ) :
الاغ لااقل اسم اون ..... رو که تبريک گفته مينوشتيد !!


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.