هشتمين گردهمايي مديران استاندارد پرواز و معاونان فني- عملياتي شركت هاي هواپيمايي برگزار شد
در اين جلسه كه معاون استاندارد پرواز و مديران كل استاندارد پرواز اعم از صلاحيت پرواز، سوانح، ايمني، گواهينامه ها، امتحانات و امور پزشكي نيز حضور داشتند .

محمد جواد تقوايي معاون استاندارد پرواز گزارش كوتاهي از سي و نهمين اجلاس عمومي ايكائو بيان كردند.

وي يكي از محورهاي سازمان هواپيمايي كشوري جهاني (ايكائو) را مديريت و كنترل گازهاي خروجي ناشي از فعاليت هاي هوانوردي بين المللي ذكر كرد و گفت: كه ايكائو رژيم حقوقي مشخصي را تحت عنوان GMBM تعيين نموده و باالطبع صنعت هوانوردي كشور ما نيز نسبت به  تشكيل كميته اي براي بررسي موضوع اقداماتي را در دستور كار دارد.

تقوايي با اشاره به اينكه آموزشگاه هاي خلباني براي تربيت نيروهاي حرفه اي و متخصص فعال هستند از شركت هاي هواپيمايي خواست تا در عرض توسعه ناوگان سعي در جذب و استفاده از نيروي هاي داخلي داشته باشند.

وي همچنين با بيان اينكه رعايت دقيق الزامات و مقررات CAO.IRI.OPS در حوزه عمليات پرواز در تمامي مميزي ها سربلند خواهيم بود از سفر كميته ايمني اروپا و EASA جهت پيگيري و عملياتي شدن مميزي هاي قبلي خبر  داد.

گفتني است؛ در اين جلسه ضمن استماع نقطه نظرات معاونان  فني- عملياتي شركت هاي هواپيمايي به سوالات مطرح شده نيز پاسخ داده شد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.