هماهنگي هاي لازم جهت انجام پروازهاي برنامه اي و فوق العاده براي زائران اربعين حسيني به عراق انجام شد
معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري با اعلام اين خبر گفت: سازمان هواپيمايي كشوري در راستاي برنامه ريزي براي اعزام آن دسته از زائريني كه قصد سفر به نجف و بغداد جهت شركت در مراسم اربعين سالار شهيدان امام حسين (ع) را دارند هماهنگي هاي لازم را با شركت هاي هواپيمايي، فرودگاهها و ساير دستگاههاي نظارتي انجام داده است.

مرتضي دهقان گفت: علي رغم اينكه نرخ بليت پروازهاي خارجي براساس عرضه و تقاضا تعيين مي شود اما به لحاظ حساسيت موضوع و حجم تقاضاها در اين ايام شركت هاي هواپيمايي به منظور جلوگيري از افزايش بي رويه قيمت بليت پذيرفته اند تا سقف نرخي براي ايام مذكور در نظر گرفته شود و در اين راستا انجمن شركت هاي هواپيمايي داخلي هماهنگي لازم  را با شركت هاي هواپيمايي به عمل آورده و نرخ هاي پيشنهادي را  ارائه داده اند.

وي افزود: قيمت بليت مسير تهران به نجف و بغداد و بالعكس يك ميليون و 100هزار تومان و از مشهد مقدس به نجف و بغداد يك ميليون و 350هزار تومان تعيين شده است.

دهقان تصريح كرد: جلسات هماهنگي با حضور دستگاههاي نظارتي از جمله سازمان حمايت از مصرف كنندگان، سازمان تعزيرات حكومتي، پليس اماكن، انجمن شركت هاي هواپيمايي و انجمن دفاتر خدمات مسافرتي ايران و همچنين شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي كشور، فرودگاه امام خميني (ره) و شركت هاي هواپيمايي برگزار و همه دستگاهها اعلام آمادگي كرده اند تا از حداكثر توان خود براي برقراري پرواز و نظارت بر ارائه خدمات تلاش كنند.

معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري همچنين از متقاضيان خواست تا بليت اين مسيرها را از طريق شركت هاي هواپيمايي و  يا مراكز مورد تاييد آنها كه تعيين كرده اند، تهيه نمايند.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.