توصيه سازمان هواپيمايي كشوري به زائران عتبات عاليات
دفتر نظارت بر شركت ها، فرودگاه ها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري اعلام كرد: در راستاي كنترل عرضه قيمت بليت در ايام اربعين حسيني، تدابير لازم با همكاري شركت هاي هواپيمايي و ساير نهادهاي نظارتي از جمله پليس فتا، اتخاذ شده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، دفتر نظارت بر شركت ها، فرودگاه ها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري از مسافران خواست به منظور جلوگيري از سو استفاده برخي از افراد سود جو، بليت ايام اربعين حسيني صرفا به صورت حضوري و براساس جدول ليست دفاترو نمايندگان فروش  مجاز شركت هاي هواپيمايي اعلام شده در اطلاعيه شماره 2 اين سازمان خريداري كنند.

همچنين با تاكيد بر عدم خريد هرگونه بليت برگشت هواپيما از دفاتر مسافرتي موجود در كشور عراق، از تهيه هر گونه بليت اينترنتي براي ايام اربعين، خارج از مراكز مورد تاييد سازمان اكيدا خودداري كنند، بديهي است در صورت خريد اينترنتي امكان رسيدگي به شكايات احتمالي در خصوص صحت بليت، صرفا از طريق پليس فتا امكان پذير خواهد بود.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.