در آستانه اربعين حسيني صورت گرفت؛
سفر رئيس سازمان هواپيمايي كشوري به عراق و ديدار با وزير حمل و نقل اين كشور
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري گفت: در سفر علي عابدزاده به كشور عراق روساي سازمان هواپيمايي كشوري اين دو كشور با يكديگر ديدار و گفت و گو كردند.

رضا جعفرزاده با بيان اينكه در اين سفر مرتضي دهقان معاون هوانوردي و امور بين الملل و تني چند از معاونان و مديران كل سازمان و دبير انجمن شركت هاي هواپيمايي رئيس سازمان هواپيمايي كشوري را همراهي مي كردند، افزود: اين سفر به منظور تسهيل در انجام پروازهاي اتباع بين دو كشور، تكريم زائران در ايام اربعين حسيني و فراهم كردن افزايش پروازها جهت پاسخگويي به تقاضاها به عتبات عاليات برنامه ريزي شده است.

وي ضمن اشاره به ديدار علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري با سفير جمهوري اسلامي ايران و وزير حمل و نقل كشور عراق افزود: بازديد از فرودگاههاي بغداد و نجف از جمله برنامه هاي سفر هيات ايراني به شمار مي رود.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري در پايان با بيان اينكه صدور مجوز پرواز هاي ايام اربعين براي شركت هاي داخلي 528سورتي پرواز و براي هواپيماهاي عراقي 136مجوز صادر شده است تصريح كرد: در حال حاضر هفته اي  105 مجوز پرواز برنامه اي به مقصد عراق صادر كه در بعضي مواقع اين تعداد به 191مجوز پرواز در هفته افزايش يافته است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.