تلاش خواهد شد تا فعاليت بانوان در عرصه صنعت بروز و ظهوري بيشتري داشته باشد
مشاور امور بانوان سازمان هواپيمايي كشوري گفت: استفاده از توانمندي هاي بانوان در تمام عرصه هاي جامعه اعم از سياست گذاري، برنامه ريزي و محور اصلي فعاليت هاي اين حوزه است.

شهناز علي بابايي اظهارداشت: يكي از ويژگي هاي رويكرد دولت در حوزه زنان اهتمام بر مساله حقوق زنان بوده است.

دبير ميز زنان همچنين گفت: از آنجايي كه زنان در مسير تجربه و بدست آوردن آموزه هاي صنعت هوايي حرفي براي ارائه و گفتن دارند بتدريج در مقاطع مختلف اين توانايي ها باور و زمينه هاي استفاده ازآنها در عرصه هاي مختلف مديريتي فراهم خواهد شد.

عضو شوراي عالي كنگره زنان موفق ايران با اشاره به اينكه بخشنامه كاهش ساعت كاري بانوان در سازمان اجرايي شده است گفت: نخستين كنگره ملي زنان موفق ايران در بهمن ماه سال جاري برگزار خواهد شد و برگزاري پنل ها، نشست هاي تخصصي و كارگاههاي آموزشي با حضور مديران و صاحب نظران در راستاي اجراي برنامه ششم از برنامه هاي اين كنگره به شمار مي رود.

وي در پايان از علاقه مندان  و پژوهشگران اين حرفه خواست تا در صورت تمايل مقالات خود را در حوزه هايي چون بررسي موانع فراهنگي و اجتماعي، شناسايي موانع پيش روي نقش آفريني مديريتي بانوان، بررسي جايگاه جهاني مديريت زنان در كشورهاي مختلف و برقراري عدالت جنسيتي در توازن كار مقالات خود را براي شركت در اين كنگره از طريق سايت www.Topwomen.ir به دبيرخانه كنگره ارسال كنند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.