هشدار به متقاضیان سفر به عراق
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام این خبر گفت: نظر به پاره ای از گزارشات مردمی و تبلیغات خلاف مبنی بر فروش بلیت هواپیما از مبادی غیر مجاز، به متقاضيان سفر به عراق هشدار داد.

رضا جعفرزاده گفت: متاسفانه بعضی افراد سودجو از ازدحام و شدت علاقه شرکت مردم در مراسم اربعین حسینی سو استفاده کرده و به فروش بلیت های تقلبی که نه پروازی برای آن در نظر گرفته شده و نه صندلی به آن اختصاص یافته, اقدام می کنند لذا از متقاضیان سفر به نجف و بغداد تاکیدا می خواهیم که اخبار منتشر شده از طرف سازمان هواپیمایی کشوری را مورد توجه و به دفاتری که بروی خروجی سایت سازمان خود قرار گرفته مراجعه کنند.

وی گفت: حتی برای تطبیق صحت و سقم اعتبار بلیت همه شرکت های هواپیمایی، این امکان فراهم شده که بلیت های واقعی از بلیت تقلبی تشخیص داده واعتبار سنجی انجام شود.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از متقاضیان بلیت هوایی خواست تا در صورت مشاهده هر گونه فروش بلیت خارج از چارچوب اعلام شده از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی cao.ir شکایات خود را اعلام تا برخوردهای لازم به متخلفین احتمالی صورت گیرد.

جعفرزاده همچنین شماره تلفن 02161022350 را برای دریافت هرگونه گزارش برای فروش بلیط تقلبی اعلام کرد.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.