صدور بيش از 1000مجوز پرواز ويژه ايام اربعين حسيني به مقصد عراق
معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري از صدور بيش از 1000مجوز پرواز ويژه ايام اربعين حسيني به مقصد عراق خبر داد.

مرتضي دهقان با بيان اين مطلب كه عمليات پروازهاي اربعين حسيني امسال از 22 آبان آغاز و تا 6 آذرماه ادامه دارد افزود: سازمان هواپيمايي كشوري در راستاي لزوم برنامه ريزي و هماهنگي پروازهاي عتبات عاليات در اين ايام با تشكيل جلسات متعدد با انجمن صنفي شركت هاي هواپيمايي و مديران بازرگاني آن شركت ها دستورالعمل ابلاغي نرخ فروش بليت پروازهاي نجف اشرف و بغداد  در ايام اربعين را اعلام كرد.

وي افزود: سازمان هواپيمايي كشوري براي اين ايام در مجموع 1015 مجوز پرواز صادر كرد كه از اين تعداد 830 مجوز پرواز برنامه اي و فوق العاده براي شركت هاي هواپيمايي داخلي و 185 مجوز برنامه اي و فوق العاده پرواز براي شركت هاي هواپيمايي عراقي به مقصد نجف و بغداد صادر شده است.

گفتني است؛ پروازهاي ايام اربعين حسيني از فرودگاههاي تهران، مشهد، يزد، تبريز، اصفهان، كيش، زاهدان، ايلام،رشت، بندرعباس، رفسنجان، كرمان، ساري، اردبيل، شيراز، بيرجند، اروميه و گرگان به مقاصد نجف و بغداد پرواز صورت گرفته است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.