رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در مراسم گراميداشت هفته بسيج؛
موجوديت صنعت حمل و نقل هوايي مرهون مقاومت هاي مردم است
رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در مراسم گراميداشت هفته بسيج؛ موجوديت صنعت حمل و نقل هوايي را مرهون مقاومت هاي مردم دانست.

علي عابدزاده در مراسم گراميداشت هفته بسيج در جمع بسيجيان صنعت حمل و نقل هوايي ضمن تبريك اين هفته، بسيج را ثمره انقلاب دانست و اظهارداشت: علت اختلاف دنيا با ما بسيج و تفكر بسيجي ماست و علت اختلاف آمريكا با ايران مشكل جهان بيني است.

وي گفت: اكنون به ما فرصتي داده شده تا در اين مسئوليت با تلاشهاي بي وقفه پاسخگو و استمرار و ارتقا اين صنعت را متناسب با انتظارات مردم هم در سازمان هواپيمايي كشوري، فرودگاهها، شركت هاي هواپيمايي و ساير بخش ها به پيش ببريم.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري افزود: ما قادر هستيم اين نياز را پاسخ دهيم به شرط اينكه با اخلاص عمل كنيم، عمل خالص از بين نمي رود چنانچه تمام كساني كه در بخش هوايي كار مي كنند تصميم بگيرند بهتر از اين كار كنند اتفاق بسيار بزرگي در صنعت روي خواهد داد.

عابدزاده با بيان اينكه اقتصاد مقاومتي يعني استفاده و بهره برداري از امكاناتي كه وجود دارد افزود: متاسفانه از سرمايه گذاري هايي كه تاكنون در صنعت حمل و نقل هوايي صورت گرفته بهره برداري لازم نشده لذا بايد زمينه هاي سرمايه گذاري را به نحوي شايسته فراهم كنيم.

وي ادامه داد: ما در برابر بيكاري يك هزار خلبان و همچنين تعداد كثيري تكنسين بيكار در كشور مسئول هستيم مي شود كار كرد همانطور كه در اين يك سال گذشته اقدامات مهمي صورت گرفته چنانچه اين مسير را ادامه دهيم قطعا موفق خواهيم شد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.