شركتهاي هواپيمايي داخلي ملزم به همكاري با مسافران براي فريضه نماز صبح هستند
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري گفت: شركتهاي هواپيمايي داخلي ملزم به همكاري با مسافران براي فريضه نماز صبح هستند.
 به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، رضا جعفرزاده اظهارداشت: شركت  هواپيمايي داخلي برنامه ي پروازي خود را به صورت شش ماهه و درازمدت ارائه مي كنند و ساعات شرعي اذان صبح نيز در طول سال متغير است به همين دليل در برخي مواقع ممكن است ساعت پروازي با زمان اقامه نماز صبح مسافران تداخل داشته باشد.

وي افزود: از آنجا كه ممكن است در صورت انجام پرواز فرصتي براي اقامه نماز صبح در فرودگاه مقصد نباشد شركت هاي هواپيمايي ملزم به رعايت و همكاري با مسافران براي انجام اين فريضه الهي در فرودگاه مبدا هستند.

جعفرزاده خطاب به شركت هاي هواپيمايي گفت: شركت هايي كه تايم پروازي آنها تداخل با اذان صبح دارد بايد اقامه نماز صبح مسافران را در اولويت قرار داده و اطلاع رساني لازم در اين خصوص صورت گيرد.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه راهكارهاي دفاع از حقوق مسافران و به خصوص رعايت اصول معنوي ديده شده است گفت: با هر گونه سهل انگاري و عدم توجه در اين زمينه در صورت محرز شدن تخلف، بدون اغماض برخورد خواهد شد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.