حسن رضايي فر به سمت سرپرست دفتر بررسي سوانح سازمان هواپيمايي كشوري منصوب شد
علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري حسن رضايي فر را به سمت سرپرست دفتر بررسي سوانح سازمان هواپيمايي كشوري منصوب كرد.

در اين حكم آمده است نظر به دانش و صلاحيت هاي تخصصي تجربيات و تعهد جنابعالي بدينوسيله به عنوان سرپرست دفتر بررسي سوانح منصوب مي شويد.

انتظار مي رود علاوه بر مسئوليت هاي جاري و موظف آن دفتر زير نظر رياست سازمان، نسبت به پيگيري و اجراي امور بررسي و بروزرساني مقررات و دستورالعمل هاي دفتر بررسي سوانح مطابق با ساير قوانين و مقررات مصوب و همچنين استانداردهاي و توصيه هاي سازمان جهاني ايكائو، رسيدگي به هنگام به رويدادها و سوانح هواپيمايي با هدف پيشگيري از وقوع مجدد آنها، توسعه و تقويت سامانه جامع اطلاعات حوادث و سوانح مستحدثه با هدف بررسي و تحليل ريشه اي رخدادها و همچنين طراحي دوره هاي آموزش تخصصي در راستاي ارتقا سطح علمي- تخصصي كارشناسان آن دفتر و پيگيري اجراي آنها اهتمام ويژه داشته باشيد.

گفتني است؛ حسن رضايي فر از سابقه فعاليت 18 ساله در بررسي سوانح هوايي همچنين رياست ايمني و بررسي سوانح فرودگاهي، عمليات بررسي سوانح و كميته  همجواريهاي مراقبت پرواز برخوردار بوده و در حال حاضر عضويت پنل بررسي سوانح ايكائو به عنوان يكي از اعضاي كارگروه اصلي  بررسي سوانح كشورهاي خاورميانه و عضويت  در كميته ايمني حمل ونقل وزارت راه را برعهده دارد.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.