رئيس مركز ارتباطات و اطلاع رساني وزارت راه و شهرسازي مطرح كرد:
استراتژی پاسخگویی و جلوگیری از گسترش بحران در روابط عمومي ها پيگيري شود
رئيس مركز ارتباطات و اطلاع رساني وزارت راه و شهرسازي با اشاره به استراتژی پاسخگویی و جلوگیری از گسترش بحران به عنوان راهبرد رسانه ای در زمان بحران تصريح كرد: در این نوع راهبرد، بر ارائه مستمر اطلاعات موضوع بحراني، و گزارش های خبری حاوی نظرات مسئولان مطلع تاکید می شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، سيد قاسم بي نياز كه در جلسه ماهانه شوراي هماهنگي روابط عمومي ها سازمان‌ها و شركت‌هاي تابعه وزارت راه و شهرسازي سخن مي‌گفت، با گرامي داشت ياد شهداي آتش نشان و تقدير از مجاهدت هاي اين نيروها در نجات جان مردم بر لزوم آمادگي روابط عمومي ها براي روبرو شدن با بحران تاكيد و تصريح كرد: در هنگام بحران اطلاع یابی و شناخت از بحران، تسریع در اطلاع رسانی، ارتباط مستمر با خبرنگاران، برگزاری نشستهای خبری وارائه اطلاعات صحیح و جامع بايد مورد توجه قرار گيرد.

رئيس مركز ارتباطات و اطلاع رساني وزارت راه وشهرسازي تاكيد كرد: تقریبا تمامی فعالان حوزه مدیریت اطلاع رسانی بحران اتفاق نظر دارند که باید تمامی جوانب را در اطلاع رسانی در جهت کاهش مصیبت‌های انسانی در نظر گرفت.

وي افزود: بررسی‌ها نشان می‌دهد، چگونگی و میزان رابطه رسانه‌ها و مدیریت بحران، میزان اعتماد مخاطبان به رسانه‌ها، هنموایی روزنامه‌نگاران با بحران، کاهش خطر پذیری و افزایش ایمنی محیط و انسان از جمله مواردی است که در تحقیقات مدیریت اطلاع رسانی بحران بیشتر مورد توجه بوده است.

بي نياز در اين جلسه كه در محل سازمان هواپيمايي كشوري برگزار شد، اظهار داشت: در مقطع زماني كنوني سازمان هواپيمايي كشوري مسئوليت هاي سنگيني در آماده سازي صنعت حمل و نقل هوايي براي ورود به رقابت ها، آزادسازي نرخ بليت هواپيما و اجراي بندي از مواد قانون برنامه پنجم توسعه را برعهده داشت كه مديريت مناسب اين سازمان در اين خصوص قابل تقدير است.

رئيس شوراي هماهنگي روابط‌عمومي هاي سازمان‌ها و شركت‌هاي تابعه وزارت راه وشهرسازي اضافه كرد: سازمان هواپيمايي كشوري با وجود مشكلات عديده اي كه با آنها روبه رو بوده، موفق شد با هماهنگي مجلس و دولت طرح‌هاي خود را عملياتي و اجرا كند كه اين هماهنگي و همت در به سرانجام رسيدن موضوع توسعه و نوسازي ناوگان و ساختار شركت‌هاي هوايي و ديگر موارد ستودني است.

رئيس مركز ارتباطات و اطلاع رساني وزارت راه وشهرسازي تاكيد كرد: براي به نتيجه رسيدن اهداف و برنامه‌هاي نظارتي و حاكميتي سازمان هواپيمايي كشوري نشان مي دهد كه همتي جمعي و اراده اي خلل ناپذير وجود داشته است.

در ابتداي اين جلسه رضا جعفر زاده مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري ضمن خوش آمدگويي به اعضاي شوراي هماهنگي روابط عمومي ها توضيحاتي را در خصوص وضعيت صنعت حمل و نقل هوايي و چشم اندازهاي آتي صنعت مطرح كرد.

در ادامه اين جلسه برنامه‌ها و دستور العمل‌هاي پيشنهادي اطلاع رساني در خصوص  دهه مبارك فجر در آستانه سي و هشتمين سالروز پيروي انقلاب، به ويژه مراسم ويژه سالروز تاريخي ورود حضور امام خميني (ره) به  ترمينال يك فرودگاه امام خميني و نطق تاريخي ايشان ارائه و بحث و بررسي لازم صورت گرفت.

بنابر اين گزارش مديران روابط عمومي هاي سازمان و شركت‌هاي پانزده‌گانه تابعه وزارت راه وشهرسازي نيز به بيان ديديگاه‌ها و ارائه‌ برنامه‌هاي خود در بهمن 1395 پرداختند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.