پيام رئيس سازمان هواپيمايي كشوري به مناسبت دهه مبارك فجر
علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري به مناسبت دهه مبارك فجر پيامي صادر کرد که متن آن به شرح ذيل است:

دهه فجر فرصتي است تا با ديدي واقع بينانه و با نگاه مقايسه اي قبل و بعد، انقلاب اسلامي مورد ارزيابي منصفانه قرار گيرد بي شك واقف خواهيم شد كه چگونه در گذشته استقلال حاكمان با حاكميت استكبار جهاني توسط عوامل داخلي رنگ باخته و ابهت و اصالت ملتي وجه المصالحه اراده شرق و غرب قرار گرفت. در حالي كه فشار داخلي و انعطاف در برابر نظام سلطه جهاني هويت اين سرزمين را به ورطه  نيستي و نابودي سوق مي داد، به يمن مبارزات حق طلبانه مردم عزيز ايران اسلامي به رهبري بنيانگذار جمهوري اسلامي امام خميني(ره) از آغاز تا فروپاشي سلطنت فصل تازه اي از حضور بايسته در تمامي صحنه هاي انقلاب براي باز پس گيري هويت از دست رفته شروع شد و ناگفته پيداست كه رسيدن به چنين اهدافي مستلزم آگاهي بخشي به ايجاد باور مبارزاتي و داشتن روحيه از خود گذشتگي و ايثار در اقشار مختلف مردم اعم از جامعه علمي و غير علمي و از همه مهمتر اعتقاد به رهبري نهضت اسلامي توانست كشتي انقلاب را به ساحل پيروزي برساند.

اگر چه به تعبير مفسرين ابعاد انقلاب اسلامي آنقدر گسترده است كه لازم است هر فصل و هر بندي از آن با قلم صاحب نظران و تئوري پردازان و تاريخ نگاران باز تعريف شود.

در ادامه بايد گفت كه علي رغم تمامي فراز و نشيب هايي كه تا كنون داشته ايم اما به يقين مي توان گفت كه انقلاب اسلامي راه تكامل و رشد و توسعه را براي كشور هموار نمود و همه شاهد بودند كه علي رغم تمامي شرارت هاي مخالفان انقلاب در بيرون مرزها مقاومت فرزندان  اين مملكت توانست به جهانيان اثبات كند كه استقلال طلبي و دفاع از منافع ملي و با تاييد بر ارزشها هرگز در سخت ترين شرايط به حاشيه نخواهد رفت.

باشد كه با همت و درايت و حضور همه جانبه در صحنه هاي حساس به آيندگان پيام انقلاب را آنطور كه بايد منتقل كنيم.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.