حضور مديران آژانس هاي ايمني هوانوردي اروپا در ايران
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، از حضور تيمي متشكل از مديران آژانس هاي ايمني هوانوردي اروپا (EASA) به دعوت معاون استاندارد پرواز سازمان خبرداد.

رضا جعفرزاده افزود: باتوجه به شرايط پيش روي صنعت هوانوردي و لزوم گسترش ارتباطات بين المللي به خصوص با توجه به برنامه هاي تامين ناوگان، لازم است كه زمينه هاي ايجاد همكاري و تعاملات صنعت هوانوردي كشور با سازمان ها و نهادهاي نظارتي دنيا بيش از پيش مورد توجه قرار مي گيرد.

وي اظهارداشت: با حضور تيم مذكور در ايران جلسات و مذاكرات فشرده اي با مديران سازمان هواپيمايي كشوري و مسئولان شركت هاي هواپيمايي و فعالان صنعت هوانوردي ايران برگزار شد.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري با اشاره به اينكه از مهمترين و موثرترين اين نهادها، آژانس ايمني هوانوردي اروپا (EASA)است خاطرنشان كرد: ارتقاي استانداردها و ايمني صنعت با بهره گيري از تجارب سازمان هاي همچون  EASA، تسهيل و تبيين روند اخذ تاييديه هاي EASA توسط فعالان صنعت هوانوردي كشور به منظور ايجاد زمينه هاي مقرراتي مشاركت در زنجيره تامين ايرباس و يا همكاري هاي صنعتي با شركت هاي خارجي و ايجاد زمينه هاي لازم جهت ورود به بازارهاي منطقه اي و بين المللي از جمله اهداف سه گانه مطرح شده در برنامه ها و سياست هاي پيش روي در مذاكرات و نشست هاي مذكور به شمار مي رود.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.