پروازهاي فرودگاه مشهد مقدس به حالت عادي بازگشت
مديرروابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري از بازگشت پروازهاي فرودگاه مشهد به حالت عادي خبرداد.
رضا جعفرزاده گفت: در يكي دو روز گذشته به علت اينكه بارش برف سنگين در مشهد مقدس وضعيت ديد براي پروازها پائين تر از حداقل ها بود، متاسفانه پروازهاي اين فرودگاه با تاخير به رو شد.

وي با بيان اينكه ايمني و بي خطري پروازها از اولويت هاي مورد تاكيد سازمان هواپيمايي كشوري است، گفت: برودت شديد هوا و يخبندان در آن فرودگاه به گونه اي بود كه پس از رفع مشكل ديد براي پروازها و عملياتي شدن باند فرودگاه، لزوم يخ زدايي بعضي از هواپيماها براي داشتن شرايط لازم براي انجام پرواز و ترك فرودگاه بايد در صف يخ زدايي قرار مي گرفتند.

مديرروابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري افزود: به علت شدت سرما و يخبندان كار يخ زدايي زمانبر شد و همين امر موجب شد كه تاخير و لغو بعضي از پروازهاي شركت هاي هواپيمايي به صورت انعكاسي به ساير پروازها نيز سرايت كند.

جعفرزاده با بيان اينكه شب گذشته مديرعامل شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي و معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري براي بررسي موضوع در فرودگاه مشهد مقدس حضور يافتند افزود: از صبح امروز پروازهاي اين فرودگاه به حالت عادي بازگشته است.

وي گفت: به مديران روابط عمومي ها و روساي ايستگاه شركت هاي هواپيمايي توصيه شده تا پاسخگوي مسافران خود باشند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.