رییس سازمان هواپیمایی کشوری:
جایزه دادمان، ظرفیتی برای انتقال ارزش‌های پس از انقلاب به نسل‌های آتی است
رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت:جایزه دادمان، ظرفیتی برای انتقال ارزش‌های پس از انقلاب به نسل‌های آتی است.

 علی عابدزاده رییس سازمان هواپیمایی کشور در نشست مشترک با علی نبی‌زاده دبیر و مهندس میثم‌پاشا زانوسی عضو شورای سیاست گذاری همایش با اشاره به ضرورت برگزاری همایش تقدیر از چهره‌های ماندگار و کارآفرینان برتر راه و شهرسازی ایران(جایزه دادمان)، بیان کرد: مسائل اجرایی‌ای که در 4 دهه‌ی اخیر در ایران رخ داده است، نیاز دارد برای نسل‌های آتی بازگو شود. جایزه دادمان می‌تواند همان ظرفیتی باشد که از طریق آن پروژه‌های ارزشمند سال‌های پس از انقلاب را به نسل‌های آتی معرفی کرد. جوانان ما به واسطه شناخت ارزش‌های انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان ایران، می‌توانند متوجه شوند که زورمندان چگونه قصد دارند به منافع ایران دست‌درازی کنند

 عابدزاده اضافه کرد: اینکه وزارت راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی با کمک شرکت‌های خصوصی و مردم‌نهاد چنین موضوع پراهمیتی را دنبال می‌کنند جای تشکر دارد. اینکه این فرصت وجود دارد تا قدردان زحمات افراد بزرگی باشیم که پس از انقلاب، زحمت‌های فراوانی برای صنعت حمل و نقل هوایی کشیده‌اند، بسیار جای خرسندی دارد. ارزش‌های این قدردانی، دوچندان می‌شود زمانی که نام افراد بزرگی همچون شهید دادمان روی این جایزه باشد؛ فردی خالص و تلاش‌گر که می‌تواند نشان بدهد این جایزه، همسو با ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران است.

رییس سازمان هواپیمایی کشور در مورد معیار‌های ارزشی صنعت حمل و نقل هوایی کشور، گفت: در مورد معیار‌هایی که در صنعت حمل و نقل هوایی می‌تواند شایسته اخذ نشان دادمان باشد موارد متعددی وجود دارد. از جمله این معیار‌ها می‌توان به ساعت پرواز و تعداد مسافرانی که جابه‌جا می‌شوند اشاره کرد. از طرفی مسائل مهندسی در ساخت فرودگاه‌ها نیز می‌تواند مورد هدفِ نشان دادمان قرار بگیرد.

وی به پیشینه صنعت حمل و نقل هوایی اشاره کرد و گفت: در سال‌های پیش از انقلاب اسلامی، ما صنعت پیشرفته‌ای داشتیم اما برای ما نبود. ایران فقط اطلاعات را به دست کشور‌های توسعه‌یافته می‌سپرد و آن‌ها برای ما تصمیم می‌گرفتند اما امروز به جایگاه بسیار خوبی در صنعت حمل و نقل هوایی کشور رسیده‌ایم و این‌بار خودمان هستیم که برای خودمان تصمیم می‌گیریم. این ارزش‌ها باید به نسل‌های آتی انتقال پیدا کند و جایزه دادمان همان ظرفیت است که می‌توان برای معرفی ارزش‌های این صنعت، از آن یاری گرفت.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.