دومين سمينار تحليل داده هاي هواپيمايي برگزار شد
دومين سمينار تحليل داده هاي هواپيمايي صبح امروز در هتل الميپك تهران آغاز به كار كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در مراسم افتتاحيه دومين سمينار تحليل داده هاي هواپيمايي اظهارداشت: اطلاعات قدرت است و در واقع اطلاعات داده هاي فرآوري شده است و نتيجه اين سمينار كه در خصوص داده هاي هواپيمايي است به افزايش قدرت و بهينه سازي فعاليت دست اندركاران هواپيمايي منجر خواهد شد.

عابدزاده تصريح كرد: توافق شده كشورهاي عضو ايكائو ضمن همكاري با يكديگر شكاف هاي موجود در رابطه با سطح داده هاي ايكائو را كاهش دهند.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري همچنين، ايجاد همگرايي بين بخش هاي مختلف صنعت حمل و نقل هوايي، توسعه توريسم و تجارت حمل و نقل هوايي، شناخت چالش ها و نيازهاي مربوطه،  بحث و گفت و گو در مورد تجزيه و تحليل داده هاي هواپيمايي و برنامه ريزي در اين خصوص را از اهداف اين سمينار برشمرد.

وي اظهار اميدواري كرد: اين سمينار زمينه هاي لازم براي طرح ايده هاي جديد و رويه هاي مربوطه را فراهم كند.

محمد سماوي معاون دفتر منطقه اي ايكائو اظهارداشت: صنعت حمل و نقل هوايي جهان 10 ميليون شغل را ايجاد كرده و سالانه 3.5 درصد GDP   كشورها را تشكيل مي دهد و و در واقع 6.4 درصد مسافران جهان را توسط اين صنعت جابه جا مي شود.

وي به بالاترين رشد حمل و نقل هوايي منطقه در سطح جهان ظرف 13 سال اشاره كرد و افزود: اين در حالي است كه اين رشد مي بايست ظرف 15 سال صورت مي گرفت.

سماوي در ادامه هدف اين سمينار را تقويت دانش فني سازمان هاي عضو ايكائو عنوان كرد و گفت: يكسان سازي، بهره مندي از فوايد اقتصاد جهاني و دسترسي به بازارهاي جهاني، تجارت، توريسم، برنامه ريزي براي فرودگاهها، شركت ها و تامين كنندگان سيستم هاي حمل و  نقل هوايي از ديگر اهداف اين سمينار به شمار مي رود.

معاون دفتر منطقه اي ايكائو همچنين خاطرنشان كرد: تمامي كشورهاي عضو ايكائو مورد توجه اين سازمان هستند به همين منظور تلاش مي كنيم كشورهايي كه بيشترين نياز در راستاي اجراي استانداردها را دارند به منظور دسترسي يكسان تمامي كشورها و اجراي صحيح رويه ها و استانداردها در سطح جهان  مورد حمايت قرار گيرند.

گفتني است؛ دومين سمينار تحليل داده هاي هواپيمايي با حضور معاون دفتر منطقه اي ايكائو، مديران و كارشناسان سازمان هواپيمايي كشوري و مسئولان فني- عملياتي شركت هاي هواپيمايي در هتل المپيك تهران در حال برگزاري است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.