قدرداني رئيس دفتر منطقه اي ايكائو از سازمان هواپيمايي كشوري
محمد خليفه رحما رئيس دفتر منطقه اي ايكائو در نامه اي به سازمان هواپيمايي كشوري از اقدامات به موقع هيات ايراني در زمينه برگزاري جلسه اضطراري با مديران مراقبت پرواز برخي كشورهاي منطقه تشكر و قدرداني كرد.

رضا جعفرزاده مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، گفت: در خصوص مقابله با شرايط آب و هوايي حاكم بر مسيرهاي هوايي منطقه و قطعي رادار جنوب غرب كشور كه در 26 بهمن سال جاري رخ داد در حاشيه اجلاس برنامه ريزي ناوبري هوايي منطقه خاورميانه، هيات ايراني اقدام به برگزاري جلسه اضطراري با مديران مراقبت پرواز كشورهاي بحرين، امارات، عربستان، قطر، كويت، دفتر منطقه اي ايكائو و ياتا همچنين نمايندگان چندين شركت هواپيمايي در كويت، كرد.

وي افزود: در اين راستا محمد خليفه رحما در نامه اي تشكر آميز به سازمان هواپيمايي كشوري بر نقش بي بديل جمهوري اسلامي ايران در حوزه حمل و نقل هوايي و كنترل ترافيك عبوري شرق به غرب و جنوب به شمال تاكيد و از هماهنگي كامل بين ايران و ساير كشورها در حوزه كنترل شرايط اضطرار و بحران در برهه اخير و بر مبناي توافق في مابين تقدير كرد.

لازم به ذكر است هيات ايراني شركت كننده در اجلاس منطقه اي برنامه اي براي ناوبري هوايي به سرپرستي مديركل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري در روزهاي 21 لغايت 26 بهمن ماه سال جاري در كشور كويت حضوري فعال و چشمگير داشته است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.