صدور بیش از 20هزار و 500 مجوز پرواز فوق العاده و برنامه ای برای ایام نوروز تاکنون
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري از صدور مجوز 20 هزار و 500 پرواز فوق العاده داخلي و خارجي در ایام نوروز96 خبر داد.
رضا جعفرزاده با بيان اينكه عمليات پروازهای نوروزي امسال از تاريخ 25 اسفندماه 95 آغاز و تا پايان 15 فروردين 96 ادامه دارد، افزود:
شرکت های هواپیمایی ضمن حفظ اصول ایمنی در انجام این پرواز ها به سه محور از جمله مراقبت جدی بر سیستم توزیع بلیت های نوروزی، پاسخگویی و اطلاع رسانی از طریق شماره تلفن های مسافران، اطلاع رسانی توسط روسای ایستگاه ها، اطلاع رسانی مدیران روابط عمومی ها از طریق مصاحبه با رسانه ها و جلوگیری از فروش بلیت هواپیما تحت هر عنوانی که مغایر با کلاس نرخی است که به سازمان اعلام و انتشار بر روی پرتالهای خود اقدام کنند.
وی افزود: تمامی هماهنگی های لازم با شرکت های هواپیمایی، فرودگاههای کشور، نیروی امنیتی و انتظامی مستقر در فرودگاهها، گمرک، حراست و شرکت های فعال هندلینگ جهت تسریع در انجام پرواز صورت گرفته است.
وی افزود: جهت پاسخگویی بیشتر به بخشی از تقاضاهای این ایام دفتر نظارت بر شرکت های هواپیمایی، فرودگاهها و موسسات هوانوردی به صدور 17233 مجوز در مسيرهاي داخلي و خارجي براي شركت هاي هواپيمايي داخلي و تعداد 3253 مجوز براي شركت هاي هواپيمايي خارجي در مسيرهاي خارجي كه 200 مجوز پرواز فوق العاده و 2359 پرواز برنامه اي را شامل مي شود، اقدام کرده است.
وي تعداد ناوگان موجود فعال كشور را 154 فروند شامل 25هزار و 545 عنوان كرد و گفت: تعداد 7 فروند از اين هواپيماها شامل 1622 صندلي به تازگي به ناوگان هوايي كشور اضافه شده است که بی تردید این تعداد صندلی پاسخگوی حجم بالای تقاضاها در این ایام نخواهد بود.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.