در سال جاري؛
134 دفتر خدمات مسافرت هوايي لغو مجوز و 209 دفتر تعليق شدند
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري از لغو مجوز 134 دفتر و تعليق 209 دفتر خدمات مسافرت هوايي در سال جاري خبرداد.
رضا جعفرزاده با بيان اينكه از اين تعداد 67 دفتر خدمات مسافرت هوايي در تهران لغو و 95 دفتر تعليق و بقيه در شهرستان ها بوده است، افزود: وظايف و نوع عملكرد دفاتر خدمات مسافرت هوايي به لحاظ ارتباط مستقيم با مردم بسيار حساس و خدمات شايسته اين بخش به خصوص در ايام پيك پروازي، ويژه و سرويس دهي به مردم از نگاه اين سازمان پوشيده نيست.

وي اظهارداشت: در بازرسي هاي مستمر و موردي كارشناسان دفتر نظارت بر امور فرودگاه ها، شركت ها و موسسات هوانوردي از دفاتر خدمات مسافرت هوايي تهران و شهرستان ها مواردي از جمله عدم تمديد ضمانت نامه، عدم توجه به اخطارهاي سازمان هواپيمايي كشوري و عدم احراز شرايط راه اندازي پس از تعليق در مدت تعيين شده محرز و به لغو مجوز 136 دفتر خدمات مسافرت هوايي منجر شد.

جعفرزاده تصريح كرد: در اين مورد نيز عدم حضور مديرعامل و مديرفني ، تغيير مكان بدون تاييد سازمان هواپيمايي كشوري گرانفروشي به مسافران و صدور بليت No record (بدون اختصاص صندلي) نيز از جمله عوامل تعيين كننده در لغو و يا تعليق اين دفاتر از ابتداي سال 95 تاكنون به شمار مي رود.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.