در سيزدهمين جلسه مديران فني- عملياتي شركت ها با معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري؛
نظارت هاي ويژه در ايام نوروز
در سيزدهمين جلسه مديران فني- عملياتي شركت ها با معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري؛ نظارت هاي ويژه در ايام نوروز مورد تاكيد قرار گرفت.

در اين جلسه محمد جواد تقوايي معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري از همكاران سازمان خواست تا نسبت به ايمني بيش از پيش اهتمام داشته تا اين ايام به كام مردم و متقاضيان استفاده از اين بخش شيرين تر از گذشته باشد.

وي گفت: مقرر شده است تا تيم هاي 15 نفره بازرسي از طرف سازمان هواپيمايي كشوري در فرودگاههاي امام خميني(ره)، مهرآباد، مشهد، مقدس، كيش و شيراز مستقر تا نسبت عمليات پروازهاي نوروزي نظارت داشته باشند و هيچ اغماضي در ارتباط با كمترين موضوعي كه ايمني پرواز را تحت الشعاع قرار دهد صورت نپذيرد و اگر لازم باشد تا رفع مشكل هواپيما زمين گير شود.

تقوايي اظهارداشت: طبق چشم اندازهاي تعريف شده مبني بر افزايش تقاضا و توسعه صنعت بايد توان فني- عملياتي و نيروي انساني و آموزش هاي لازم برگزار شود و در بعد مقررات نيز به سمت شفافيت و فاصله گرفتن از اعمال سليقه در انجام وظايف حركت كنيم.

رضا شادپور مديركل دفتر عمليات پرواز سازمان هواپيمايي كشوري نيز گفت: طراحي و پياده سازي سامانه نوين بازرسي رمپ راه اندازي شده است و براين اساس كليه تحركات و داده هاي بهره برداران هوايي مورد پايش مستمر و داده كاوي قرار خواهد گرفت.

شادپور گفت: پس از اين بازرسي ها رمپ به صورت شكلي و ماهوي متحول و بروز شده و تغيير و اصلاح خواهد گرديد  و اين سامانه يكي از مهمترين بازرسي هاي سازمان براي سنجش حسن انطباق امور اجرايي با قوانين و مقررات است.

محمد محمدي بخش مديرعامل هواپيمايي پويا كه به عنوان ميزبان سيزدهمين جلسه مديران فني- عملياتي به شمار مي رفت اظهارداشت: در بخش رشد علمي در صنعت حمل و  نقل هوايي لازم است تلاش هاي بيشتري صورت گيرد.

وي افزود: نرخ رشد علمي صنعت حمل و نقل هوايي در كشور نسبت به سالهاي گذشته سرعتش در حد انتظار نبوده و مجموعه صنعت هوانوردي كه صنعت برتر است در دنيا هرچه سرعت عمل ها بيشتر مي شود اثرش در اين صنعت هم ملموس بوده است و بخش هوايي هم نسبت به آن حساسيت بيشتري بخرج داده اند.

محمدي بخش گفت: بايد صنعت هوانوردي ما به روز باشد در يكسال گذشته انصافا روند تسهيل سازي امور با راهبري سازمان صورت گرفته است و تعامل بين ايرلاين ها و سازمان، روان و قابل قبول بود ه است.

در پايان معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري از مديران استاندارد پرواز به جهت تلاش هاي بي وقفه و نظارت و تطبيق قوانين و مقررات تقدير كرد.

 

 

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.