پيام تبريك رئيس سازمان هواپيمايي كشوري به مناسبت آغاز سال 1396 هجري شمسي
علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در پيامي آغاز سال 1396 هجري شمسي را تبريك گفت. متن پيام بدين شرح است:

 

 

اعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ یُحْیِی الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا قَدْ بَیَّنَّا لَکُمُ الْآیَاتِ لَعَلَّکُمْ تَعْقِلُونَ (سوره مباركه حديد- آيه 17)

 

بدانيد خداوند است كه زمين را پس از مرگ زنده مي‌سازد، براي شما نشانه‌ها را تبيين كرديم تا تعقل كنيد.

بر خیز که باد صبح نوروز                                 در باغچه می کند گل افشان

خاموشی بلبلان مشتاق                                       در موسم گل ندارد امکان

 

سپاس خداوندي  را كه در همه صفات يگانه و بي‌همتاست، خداوندي كه عزم حكمتش بر آن است تا عظيم ترين تحول عالم امكان را در كيمياي نقوش برجسته بهار تصوير گري كند و متعالي ترين هنرها را كه خاص وجود بي قرينش مي باشد متجلي سازد.

دوستان و همكاران گرامي

هر ساله، هنگام بهار، روزهاي پاياني سالي كه رخت برمي بندد و در آستانه سالي كه فرا مي‌آيد چشمي به كارنامه گذشته و نگاهي به برنامه هاي آينده مي اندازيم تا به ياد آوريم در سرزمين وسيع اعمالمان چه بذري كاشته‌ايم. بهار نويد فرصتي است دوباره براي شكوفايي، رهايي از قالب‌هاي كهنه و ترسيم خلعتي نو براي زيبايي و بالندگي.

 شايسته است به خاطر آوريم در كجاي جغرافياي خلقت قرار داريم،چه رسالتي بر دوشمان است و حال حاضرمان چه نسبتي با آنچه خداوند مي خواهد باشد، داريم .

به لطف خداوند سال 1395 خورشيدي ، موسوم به سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل- به بركت سخنان راهگشاي مقام معظم رهبري- همانگونه كه انتظار مي رفت، تبديل به نقطه آغاز حركتي شگرف در عمر پرافتخار صنعت هواپيمايي كشور و سازمان هواپيمايي كشوري شد. بدون مناسبت نيست اگر سال 1395 را بهار رويش جوانه‌هاي اميد در صنعت هواپيمايي كشور بدانيم. آزادسازي نرخ و شبكه پروازي، تصويب برخي مقررات اساسي و راهگشا براي صنعت هواپيمايي توسط مجلس شوراي اسلامي و دولت خدمتگزار و به ثمر نشستن پايداري ملت و دولت در قالب مذاكرات جهاني كه منجر به ورود هواپيماهاي جديد به ناوگان هواپيمايي كشور شد، زيربنايي اطمينان بخش براي رشد و تعالي صنعت در سال 1396 خواهد بود.

اينجانب و همكارانم در سازمان هواپيمايي كشوري، نهايت همت خود را به كار خواهيم بست تا مصداقي شايسته براي عنوان امانتدار حاكميت در صنعت هواپيمايي كشور باشيم و از هيچ تلاشي براي تسهيل صعود صنعت به قله‌هاي موفقيت مضايقه نخواهيم نمود. در كنار امور جاري و مرسوم هر ساله، در سال 1396 سه هدف حفظ و ارتقاء ايمني، توسعه حمل و نقل هوايي و جلب رضايت مسافران، محور‌هاي كليدي اقدامات ما خواهند بود.

در خاتمه، ياد و خاطره امام راحل و شهداي گرانقدر ايران اسلامي را گرامي داشته و با آرزوي سالي سرشار از سلامتي، سعادت،كاميابي و نيكبختي فرا رسيدن نوروز باستاني را به فرد فرد همكاران عزيزم در صنعت هواپيمايي و سازمان هواپيمايي كشوري تبريك عرض مي نمايم.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.