پايان دور اول سفرهاي نوروزي 96
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري از پايان دور اول سفرهاي نوروزي امسال خبرداد و گفت: دور دوم سفرهاي نوروزي از فردا ششم فروردين ماه آغاز مي شود.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: در دور اول سفرهاي نوروزي كه از 25 اسفندماه 95 آغاز و تا پايان چهارم فروردين ماه ادامه داشت 8143 پرواز داخلي و خارجي انجام شده است.

وي افزود: از اين تعداد پرواز 5150 پرواز داخلي و 3040 پرواز خارجي بوده است همچنين براساس آمار دفتر نظارت بر فرودگاهها شركت ها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري، در مدت ياد شده به 9687 پرواز عبوري از آسمان ايران نيز سرويس دهي شده است.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه ملاك ارزيابي عملكرد شركت هاي هواپيمايي در پايان پروازهاي نوروزي براساس رضايتمندي مسافران خواهد بود از شركت هاي هواپيمايي خواست؛ در صورت بروز تاخير براساس دستورالعمل حقوق مسافر عمل كنند.

جعفرزاده گفت: همانطور كه قبلا نسبت به بعضي از تخلفات دفاتر و منابع توزيع بليت هواپيما مبني بر لغو، تعليق و جريمه هشدارهايي داده شده، اكنون نيز تاكيد مي كنيم كه نسبت به شكايات ارسال شده از طريق سايت سازمان هواپيمايي كشوري (www.cao.ir) برخورد قاطع صورت گرفته و كوتاهي نخواهيم كرد.

وي در پايان از مسافران خواست تا بليت هاي خود را از منابع غير معتبر خريداري نكنند اگرچه امكان اعتبار سنجي بر روي سايت سازمان هواپيمايي كشوري و سايت هاي شركت هاي هواپيمايي و انجمن اين شركتها فراهم است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.