پروازهای نوروزی امسال تا یازدهم فروردین ماه از مرز 14100پرواز داخلي و خارجي گذشت
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري از انجام 14129پرواز داخلي و خارجي تا یازدهم فروردين ماه96 خبرداد.
رضا جعفرزاده اظهارداشت: از 25 اسفندماه 95 تا یازدهم فروردين ماه 14129پرواز داخلي و خارجي انجام شده و از اين تعداد پرواز، 8898 پرواز داخلي و 5231 پرواز خارجي بوده است.
وی درصد رشد اقبال از حمل و نقل هوایی از تاریخ 25اسفند 95 تا دهم فروردین 96 را نسبت به مدت مشابه سال گذشته در نشست و برخاست هواپیماها 14درصد و اعزام و پذیرش مسافر را 16 درصد اعلام کرد و گفت: نسبت درصد افزایش استفاده از حمل و نقل هوایی تا پایان پروازهای نوروزی بیشتر از این رقم خواهد بود.
جعفرزاده ضمن تقدیر از تمام عوامل پروازهای نوروزی اعم از نیروهای امنیتی، انتظامی، حراست، گمرک و ... از شرکت های هواپیمایی خواست نسبت به اطلاع رسانی، اکرام مسافران، رعایت دستورالعمل حقوق مسافر، حفظ اولویت های ایمنی در سرویس دهی ها عملکرد مثبتی را تا پایان نوروز ثبت کنند و از مسافران خواست تا شکایات خود را در پورتال سازمان به نشانی www.cao.ir ثبت کنند تا اقدامات رسیدگی به آن در دستور کار دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری قرار گیرد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.