عابدزاده در ديدار نوروزي با كاركنان سازمان:
نقش سازمان هواپيمايي كشوري در توليد و اشتغال تعيين كننده است
رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در ديدار كاركنان، مديران و معاونان سازمان هواپيمايي كشوري گفت: با توجه به نامگذاري سال 1396 توسط مقام معظم رهبري به سال اقتصاد مقاومتي؛ توليد و اشتغال بايد گفت نقش ما در توليد و اشتغال صنعت حمل ونقل هوايي تعيين كننده است.

علي عابدزاده ابتدا از تمامي دست اندركاران صنعت حمل و نقل هوايي از جمله كاركنان سازمان هواپيمايي كشوري، فرودگاهها، شركت هاي هواپيمايي، گمرك، حراست، نيروهاي امنيتي و انتظامي و ... به خاطر همكاري در عمليات سفرهاي نوروزي امسال تشكر  و قدرداني كرد.

وي به اقدامات صورت گرفته در سال گذشته اشاره كرد و افزود: در سال گذشته دولت و مجلس توجه ويژه اي به سازمان هواپيمايي كشوري داشته اند و خوشبختانه مصوباتي در جهت توسعه و جايگاه سازمان هواپيمايي كشوري و حمل و نقل هوايي از تصويب نمايندگان محترم مجلس گذشت.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري با اشاره به اينكه از مديران و همكاران انتظار مي رود در جهت توسعه هوانوردي از اين فرصت پيش آمده استفاده بهينه كنند، افزود: وقت آن است كه به مسائل Regulatory (تنظيم مقررات) هوايي توجه شود چرا كه توسعه هوايي بدون توسعه رگولاتوري و بهبود فرآيندهاي همه جانبه امكان پذير نخواهد بود.

عابدزاده خاطرنشان كرد: با تغيير در تعرفه ها و بودجه ي سازمان، پايداري سازمان هواپيمايي كشوري افزون تر شده و هيچ نگراني براي سازمان وجود ندارد بنابراين مديران مي توانند با فراق بال بيشتري برنامه ها و سياست هاي خودشان را دنبال كنند.

وي خطاب به كاركنان سازمان افزود: توسعه ناوگان، فرودگاهها و حمل ونقل هوايي را شما رقم مي زنيد اگر در اين  توسعه نقش موثر نداشته باشيد به طور حتم توسعه اين صنعت بي قواره و بي برنامه خواهد بود كه دودش به چشم مردم مي رود.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري افزود: جهت دهي به برنامه هاي صنعت از وظايف ماست و شما نقش بي بديلي در اين توسعه خواهيد داشت همچنين يكي از اقدامات اساسي كه در سال جاري پيش رو داريم دستور كار قرارداد تنظيم اساسنامه سازمان است.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه نقش ما در توليد و اشتغال صنعت حمل ونقل هوايي تعيين كننده است افزود: با فعال كردن فرودگاههاي ساير مناطق مي توان بيش از اين از امكانات و ظرفيت فرودگاهها استفاده كرد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
انتصاب
۱ مهر ۱۳۹۹
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.