در نتيجه بازرسي ها و رسيدگي به شكايات صورت گرفته است؛
21 دفتر خدمات مسافرت هوايي لغو مجوز و 47 دفتر تعليق شد
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري از لغو مجوز 21 دفتر و تعليق 47 دفتر خدمات مسافرت هوايي در تهران و شهرستان ها از ابتداي اسفند 95 تاكنون خبرداد.

رضا جعفرزاده با اشاره به بازرسي موردي كارشناسان دفتر نظارت سازمان هواپيمايي كشوري از دفاتر خدمات مسافرت هوايي در دو ماهه گذشته اظهارداشت: به دليل تخلفات متعدد آئين نامه اي و تخلفات در خصوص فروش بليت هواپيما  و عدم توجه به توصيه هاي سازمان هواپيمايي كشوري مبني بر جلب رضايت مشتريان، مجوز 21 دفتر لغو و 47 دفتر تعليق شدند.

وي با اشاره به انتشار اخباري مبني بر عدم اطلاع رساني پروازهاي لغو شده در برخي رسانه ها و فضاي مجازي افزود: وظايف و نوع عملكرد دفاتر خدمات مسافرت هوايي به لحاظ ارتباط مستقيم با مردم بسيار حساس و خدمات شايسته اين بخش به خصوص در ايام پيك پروازي، ويژه و سرويس دهي به مردم از نگاه اين سازمان پوشيده نيست به همين منظور نسبت به هرگونه شكايات و تخلفي كه براي دفتر نظارت سازمان محرز شود بدون هيچ اغماضي برخورد خواهد كرد.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
انتصاب
۱ مهر ۱۳۹۹
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.