بازنگري مقررات دفتر گواهينامه ها، امتحانات و امور پزشكي سازمان هواپيمايي كشوري
معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري از برخي اصلاحات صورت گرفته در دفتر گواهينامه ها، امتحانات و امور پزشكي سازمان خبر داد.
محمد جواد تقوايي با بيان اينكه مسئوليت و نظارت بر آموزش و ارزيابي صلاحيت متخصصين صنعت بر عهده دفتر گواهينامه ها، امتحانات و امور پزشكي است و اين دفتر كانون اصلي مراجعه و ارائه خدمات به فعالين و شاغلين صنعت هوانوردي به شمار مي رود، لزوم اهتمام به اين بخش را دوچندان كرده است .

وي گفت: مقررات بازنگري شده شامل مقررات Air Crew ناظر به فرآيند صدور گواهينامه هاي پروازي، آموزش هاي عملياتي و ارزيابي هاي پزشكي و مقررات Part 66 مبني بر فرآيند احراز صلاحيت تعمير و نگهداري و صدور گواهينامه هاي مرتبط است .

معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري همچنين محور ديگر در دست بازنگري را اصلاح ساختار منابع نيروي انساني متناسب با مسئوليت هاي اين بخش دانست و اين حركت در جهت تسهيل خدمات دهي و ارتقا ايمني عنوان كرد.

تقوايي در پايان ضمن اعلام استقرار مجموعه دفتر گواهينامه ها، امتحانات و امور پزشكي در ساختمان جديد از معاونت توسعه مديريت و منابع به لحاظ تسريع در آماده سازي ساختمان مذكور تقدير كرد .
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.