48 شركت هواپيمايي خارجي در ايران فعالند
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، گفت: هم اکنون 48 شركت هواپيمايي خارجي به صورت برنامه اي و فوق العاده در ايران فعالند.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: در طول دو سال گذشته تقاضاي شركت هاي هواپيمايي خارجي براي حضور در بازار ايران روند افزایشی به خود گرفته و 18 شركت به تعداد شركت هاي هواپيمايي اضافه شده و هم اكنون تعداد شرکت‌های هواپیمایی خارجی فعال در ایران به 48 شركت رسيده است.

وي با بيان اينكه در دو سال گذشته به محض فراهم شدن زمينه روابط و مناسبات بين كشورها توسط مقامات ديپلماسي، هيات هاي مختلف حمل و نقلي نسبت به برقراري پروازها به ايران اقدام كردند، گفت: شرايط جغرافيايي و كشش بازار همواره تب و تاب برقراري پروازهاي جديد را ايجاد كرده است.

جعفرزاده خاطرنشان كرد: هم‌اکنون شهرهای مختلف ایران در زمینه جذب گردشگر از جمله گردشگران زیارتی، مراكز تاريخي و فرهنگي جاذبه‌های بسیار زیادی دارند که موجب می‌شود، انبوه مسافران خارجی نسبت به سفر به ايران استقبال كنند اگرچه با توجه به ظرفيت هاي موجود براي رسيدن به مطلوب راه بسيار است.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري افزود: برقراري پروازها توسط شركت هاي هواپيمايي بريتيش ايرويز و ايرفرانس از جمله 18 شركت هواپيمايي است كه در طول 2 سال گذشته به خيل شركت هاي فعال در ايران به شمار مي رود.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.