پيام تبريک مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري به مناسب روز ارتباطات و روابط عمومي
رضا جعفرزاده مشاور رسانه اي رئيس و مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري در پيامي به مناسبت 27 ارديبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومي را به تمامي تلاش گران عرصه ارتباطات تبريك گفت. متن پيام به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

 

درود بر تلاشگران عرصه ارتباطات

    نامگذاری روز 27 ارديبهشت با نام روز "ارتباطات و روابط‌عمومی" فرصتی است مغتنم برای توسعه فعالیت‌ها، افزایش کارآمدی و تسری پاسخگویی صحيح و شفاف سازي با هدف احترام به افكار عمومي.

آنچه تاكنون در خصوص روابط عمومي ها از نگاه اهل نظر و كارشناسان اين فن گفته و شنيده ايم علي رغم همه تفاوت ها و نوع نگاه ها به اين رشته، آنطور كه بايد و شايد به باور ننشسته و غريب به نظر به مي رسد و گويا همواره رويكرد اين جايگاه را با يكي از كارويژه هاي آن تعريف مي كنند.

اگرچه در محافل علمي، روابط عمومي يك مرتبه با شاخصه هاي پردازشگري، رابط آگاه بين مردم و مسئولان، منبع تشخيص توليد مطالبه مي كنند و پاسخ مطالبات را مي دهد؛ نيازسنج مترقي است و در حاصل جمع با اصحاب رسانه پرچمش بالا مي رود. اما با پايان آن محفل علمي كه تجلي آن همايش و كنفرانس هاست دوباره به ناباوري بر مي گردد شايد اين سطور چهره شكوه و شكايت داشت اما نبايد نا اميد بود چرا كه حركت به سمت آگاهي و بيداري قدري كند به نظر مي رسد اما نمي توان آنرا ايستا فرض كرد و بايد تلاش نمود تا حتي الامكان فعاليت ها در اين زمينه هدفمند و به سمت تكامل حركت نمايد.

   اینجانب ضمن گرامیداشت این روز و با احترام به تمامي تلاشگران عرصه ارتباطات، اصحاب رسانه و به ويژه به روابط عمومي وزارت راه و شهرسازي، روابط عمومي شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي، روابط عمومي شركت هاي هواپيمايي و موسسات هوانوردي كشور تبريك مي گويم و زحمات خالصانه تان را پاس مي دارم.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.