ديدار سفير اتريش با مقامات سازمان هواپيمايي كشوري
سفیر اتریش با معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری دیدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، در این دیدار كه فردریش اشتیفت، سفیر اتریش را، معاون، مدیر انجمن فرهنگی اتریش و نیز نمایندگانی از شرکت هواپیمایی اتریشی همراهی می¬كردند بر اهمیت روابط حمل  و نقل هوایی بین دو کشور تاکید شد و زمینه¬های توسعه بیشتر این روابط را مورد بررسی قرار دادند.

سفیر اتریش از این که هواپيمايي جمهوری اسلامی ایران حتی در شرایط دشوار پروازهای خود را به مقصد وین را قطع نکرد تشکر و اعلام کرد من اعتقاد دارم یکی از مولفه¬های اصلی برای روابط خوب ارتباطات پروازی في مابين دو كشور است و در دو و سال و نیم گذشته تقریباً همواره شاهد سفر هیاتهای اقتصادی و گردشگري از اتریش به ایران بوده ايم.

سفير اتريش ضمن اشاره به تاثيرگذاري روابط حمل و نقل هوایی بین دو کشور اذعان داشت:

نسبت به افزایش فرکانس پروازی بین دو کشور خوش بين است چرا كه فعالان اقتصادی و گردشگران بیشتری بین دو کشور رفت و آمد خواهند داشت.

معاون بین الملل هواپیمایی اتریشی نیز در ادامه، با تشکر از سازمان هواپیمایی کشوری ایران برای فراهم کردن چارچوب قانونی توسعه پروازها در طول مذاکرات انجام شده در سال 2015 میلادی به ارائه توضیحاتی درباره تحولات ساختاری در حمل و نقل هوایی اتحادیه اروپا و برخی مشکلاتی که اخیراً برای بعضی از شرکت¬های اروپایی پیش آمده پرداخت و برای توسعه شبکه پروازی علاوه بر تهران و اصفهان خواستار پرواز به شهر شیراز شد.

مرتضی دهقان معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري نیز با ارائه توضیحاتی در مورد وضعیت حمل و نقل هوایی کشورمان و توسعه فضاهاي ايجاد شده پس از توافق برجام كه باعث افزايش پروازهاي بين المللي ايران از جمله در مسير اروپا شده است، خواستار همكاري هرچه بيشتر هواپيمايي اتريش و هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران شد و گفت: معرفي هرچه بيشتر جاذبه هاي گردشگري ايران توسط طرف مقابل در كشور اتريش باعث ترغيب سفر به ايران خواهد شد.

وي در پايان گفت: پيشنهاد ارائه شده طرف اتريشي براي برقراري پرواز به شيراز مورد بررسي قرار خواهد گرفت.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.