استمرار پرواز شرکت هاي هواپيمايي به نجف منوط به تجديد نظر مسئولان اين فرودگاه است
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري گفت: استمرار پروازهاي شركت هاي ايراني به نجف از دهم تيرماه جاري منوط به تجديد نظر مسئولان اين فرودگاه است.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: تصميم ايرلاين هاي ايراني مبني بر قطع پروازها از دهم تيرماه به مقصد نجف ناشي از افزايش بي رويه عوارض گمركي و هزينه هاي هندلينگ فرودگاه مذكور بوده كه اين موضوع توسط سازمان هواپيمايي كشوري در دست پيگيري است.

وي افزود: در حال حاضر 10 شركت هواپيمايي ايراني به نجف پرواز دارند كه مجوزشان را از سازمان هواپيمايي كشوري دريافت كرده اند.

جعفرزاده تصريح كرد: گزارشات ايرلاين ها به سازمان هواپيمايي كشوري حاكي از آن است كه فرودگاه نجف شركت هاي هواپيمايي را به پرداخت عوارض گمركي از تاريخ 2010، به ازاي هر پرواز 85 دلار و هر صندلي پرواز 15 دلار ملزم كرده است كه اين امر انگيزه پرواز به اين فرودگاه را از شركت هاي هواپيمايي سلب و نسبت به قطع پروازها از تاريخ مذكور اقدام كنند.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري افزود: در اين خصوص شركت هاي هواپيمايي مراتب اعتراض خود را به صورت كتبي از طريق انجمن شركت هاي هواپيمايي به سازمان هواپيمايي كشوري ارائه و در ديدار با رئيس سازمان مشكلات اخير پروازها به نجف را به صورت جزئي تشريح كردند.

وي با بيان اينكه افزايش قيمت ها از طرف فرودگاه نجف هزينه هاي گزافي را به زائران ايراني تحميل مي كند افزود: ادامه پروازها به نجف مبني بر متعارف كردن نرخ ها خواهد بود و سازمان هواپيمايي كشوري نيز در تلاش است تا مسئولان فرودگاه نجف را متقاعد كند تا نسبت به تصميمات اخيرشان تجديد نظر كنند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.