فرودگاه هندورابي صبح امروز به بهره برداري رسيد
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري از بهره برداري از فرودگاه جزيره هندورابي خبرداد و گفت: فرودگاه هندورابي صبح امروز با حضور معاون اول رئيس جمهور، وزير راه و شهرسازي، رئيس سازمان هواپيمايي كشوري و مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش به بهره برداري رسيد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: ساخت فرودگاه هندورابي از سال 92 آغاز و مجوز بهره برداري از اين فرودگاه در تاريخ 11/4/96 توسط سازمان هواپيمايي كشوري صادر شد.

وي افزود: فرودگاه هندورابی دارای طول باند 1480 متر است كه با عرض 30 متر و شانه هاي 7 و نيم متري در هر يك از طرفين می تواند پذیرای هواپیماهای كوتاه برد و ظرفيت پائين و هلي پد (محل نشست و برخاست بالگرد) باشد.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه جزيره هندورابي جزيره اي توريستي و مورد توجه گردشگران و توريست هاي خارجي است، افزود: فرودگاه مذكور تحت نظارت سازمان منطقه آزاد كيش است و به منظور جابه جايي گردشگران بين منطقه هندورابي، كيش و بندرعباس مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.