خبرنگاران چشمان بيدار ملت ها و پيگير به حق مطالبات مردمند
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري گفت: 17 مردادماه فرصتي است تا به رسم قدرداني از خبرنگاران، نقش بي بديل ايشان را ياد آور شويم.

رضا جعفرزاده ضمن تبريك 17 مردادماه روز خبرنگار به تمامي اصحاب رسانه، اظهارداشت: خبرنگاران هويتشان سوال و پرسشگري است آنها ظرفيت هاي قدرتمندي هستند كه به نمايندگي از افكار عمومي مي توانند زمينه ساز تحولات بزرگ در جهت توسعه همه جانبه باشند.

وي خاطرنشان كرد: خبرنگاران چشمان بيدار ملت ها و تجسم به حق مطالباتند و محاسبه درست آن است كه ارزش خبرنگاران رسانه ها را معادل  افكار عمومي بدانيم چرا كه مهمترين و محوري ترين دغدعه آنها تحقق حاكميت مردم بر امورات خود هستند.

جعفرزاده با بيان اينكه خبرنگاران هم مبلغند و هم منتقد، گفت: رويكرد رشد و توسعه هر جامعه اي منوط به ميزان حضور و باور آنهاست به گونه اي كه تكامل و توسعه يافته گي بدون لحاظ نقش محوري رسانه ها تعريف ناقصي است .

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري در ادامه با اين توضيح كه قلم و اخلاق مداري ابزار خبرنگاران است قلمي كه زبان خدا و امانت آدم است، گفت: شهيد با شهامتي چون "صارمي" مصداق اين مفاهيم است كه اين روز به پاس رشادت هاي ايشان نام گذاري شده  است.

نام و يادش را گرامي مي داريم.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.