برگزاري اولین همایش رویکردهای میان رشته ای در ارتباطات هوانوردی
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري از برگزاري اولین همایش رویکردهای میان رشته ای در ارتباطات هوانوردی خبرداد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: امروزه بر طبق اسناد ایکائو از هر 4 سانحه هوایی 3 سانحه به خاطر خطای انسانی رخ داده و بر طبق اعلام مراجع بین المللی ارتباطات و مکالمات ناصحیح يک عامل علی یا ضمنی در اکثر سوانح و حوادث هوایی بوده است.

وي افزود: طبق اعلام ایکائو فقط در خلال سالهای 1976 تا 2000 میلادی 1100 نفر جان خود را در سوانح هوایی ناشی از سوء مکالمات از دست داده اند.

جعفرزاده خاطرنشان كرد: برهمين اساس اولین همایش ملی رویکردهای میان رشته ای در ارتباطات هوانوردی كه قرار است در 31مردادماه جاري برگزار شود در نظر دارد با دعوت از اساتید ممتاز داخلی و خارجی ميان متخصصین رشته های دانشگاهی نظیر زبان انگلیسی، روانشناسی با صنعت هوانوردی در بخش خلبانی و کنترل پرواز ارتباط بر قرار كرده تا با واکاوی زوایای پنهان مکالمات از بروز سوانح و حوادث هوایی جلوگیری و بستری برای فعالیتهای علمی مشترک متخصصین علوم دانشگاهی با صنعت هوانوردی فراهم آورد .

گفتني است؛ اولین همایش ملی رویکردهای میان رشته ای در ارتباطات هوانوردی در 31مردادماه جاري در دانشكده صنعت هواپيمايي برگزار خواهد شد و علاقه مندان مي توانند براي ثبت نام به نشاني WWW.CATC.AC.IR  مراجعه كنند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.