کارگروهی با عنوان"هیات ممیزه ارزیابی و انتخاب پزشکان معاین" در معاونت استاندارد پرواز تشکیل شد
معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری از تشکیل کارگروه"هیات ممیزه ارزیابی و انتخاب پزشکان معاین" در معاونت استاندارد پرواز خبر داد.

محمدجواد تقوايي گفت: با عنایت به اجرایی شدن مقررات جدید سازمان هواپیمایی کشوری در حوزه گواهینامه های خدمه پروازی(Aircrew regulation) و همچنین part- MED به عنوان زیر بخش مربوط به امور پزشکی این مقررات، سازمان به منظور افزایش تعداد پزشکان معاین(AME) با هدف تسهیل و تسریع فرآیند اجرایی معاینات پزشکی اقدام به پذیرش درخواستهای متقاضیان مربوطه کرد.

وی افزود: 40 نفر پزشک متقاضی، درخواستهای خود را به دفتر گواهینامه های پرسنلی ارایه کردند.

در همین رابطه و به منظور ارزیابی و انتخاب پزشکان معاین، کارگروهی با عنوان"هیات ممیزه ارزیابی و انتخاب پزشکان معاین" در معاونت استاندارد پرواز تشکیل شد که در این هیات تعدادی از پزشکان سازمان و سایر پزشکان شاغل و همچنین نمایندگانی از سایر بخشهای مرتبط در این هیات حضور دارند.

وی افزود: اولین جلسه این هیات ممیزه در روز چهارشنبه مورخه96/5/25 تشکیل شد که در این جلسه استراتژی و آیین نامه داخلی مورد بحث قرار گرفت و درخواستهای متقاضیان بر اساس مقررات مندرج در PART-MEDبررسی شد.

تقوايي تصریح کرد: در بررسی انجام شده23 نفر از بین متقاضیان، حایز شرایط تشخیص داده شدند و مقرر شد دوره های آموزشی لازم برای سایر متقاضیان از سوی دفتر گواهینامه ها برگزار شود.

وی افزود: سازمان هواپیمایی کشوری آماده دریافت تقاضانامه سایر متقاضیان به عنوان پزشک معاین است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.