از مرتضوي طباطبايي آزاده جنگ تحميلي تجليل شد
صبح امروز به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به كشور از سيدرضا مرتضوي طباطبائي آزاده سازمان هواپيمايي کشوري تجليل شد
در اين جلسه كه معاونين و مديران ارشد سازمان نيز حضور داشتند ، رئيس سازمان هواپيمايي كشوري طي سخناني اظهار داشت : اين پايمردي و از خودگذشتگي هاي آزادگان ارزشي بيش از آن دارد كه بتوان با قلم و زبان چنين هويتي را معنا كرد و همين همت و شهامت ها بوده كه فرضيات تعرض بدخواهان به اين كشور را مردود مي نمايد.

عابدزاده گفت : سختي ها و فشارهايي كه در پروسه جنگ تحميلي و هم در دوران اسارت بر آنها وارد شده را نمي توان ما به ازائي براي آن در نظر گرفت، چرا كه عزت و شرفي را كه اين قشر از محبوبترين فرزندان اين ملت در آن دوران نزد خداوند به عنوان لبيك گويان راه ائمه عليهم السلام به نامشان ثبت گرديده قابل محاسبات مادي نيست، اما  مي توان افتخاراتشان را برند معنوي و مدال شجاعت فرزندان اين سرزمين به شمار آورد.

در پايان اين مراسم مرتضوي طباطبائي ضمن بيان فرازي كوتاه از دوران اسارت با بيان اينكه ضربات در آن دوران سخت و شكننده اما آزادگان مقاومت كردند  گفت: بسيار خرسندم از اينكه در بين رزمندگان دوران دفاع مقدس سازمان هواپيمايي كشوري مشغول فعاليت و همان فضايي و همبستگي و هماهنگي هايي را حس مي كنم كه در دوران دفاع مقدس.

مرتضوي طباطبايي گفت آنچه فرزندان اين مرز و بوم را به موفقيت و پيروزي رساند همت بلند آنها و از آن مهمتر اتكاء بي چون و چرا به الطاف و عنايات خداوندي بوده است .
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.