برخی از وزاری من در دنیا برند هستند
رئیس‌جمهوری در آخرین سخنرانی دفاع از وزرای پیشنهادی برای کابینه دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی در خصوص وزیر پیشنهادی برای وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: ما در وزارت راه و شهرسازی وزیر راهی می‌خواهیم که بتواند میلیاردها دلار سرمایه خارجی را بدون گرفتن گارانتی از دولت وارد کشور کند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی امروز یکشنبه ۲۹ مردادماه در آخرین سخنرانی دفاع از وزرای پیشنهادی برای کابینه دولت دوازدهم با تأکید براینکه ما به وزیری در این دوره نیاز داریم تا نان آن در جامعه بین‌المللی برند بوده و برای همه جذاب و آشنا باشد گفت: ما در وزارت راه و شهرسازی وزیر راهی می‌خواهیم که بتواند میلیاردها دلار سرمایه خارجی را بدون گرفتن گارانتی از دولت وارد کشور کند.

دکتر روحانی در ادامه تأکید کرد: ما در این وزارتخانه آقای آخوندی می‌خواهیم که با مقاومت کامل بگوید بدون نیاز به استفاده از بودجه کشور هواپیما خریده و قراردادهای بزرگی با شرکت‌های بزرگ اروپایی امضا می‌کنم و در مقابل شاهد اعتماد آن‌ها به دولت و کشور هستم.

رئیس‌جمهوری همچنین ادامه داد: قطعا وزیر منتخب در امری که به آن محول می‌شود نقش داشته و بی‌تأثیر نخواهد بود چرا که وی می تواند با نقش و نام خود در جوامع بین‌المللی سرمایه جذب کند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.