سرپرست بسيج خواهران سازمان هواپیمایی کشوری منصوب شد
نرجس خسرو نژاد در حكمي از سوي فرمانده بسيج صنعت حمل و نقل هوايي به عنوان سرپرست بسيج خواهران سازمان هواپیمایی کشوری منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، رسولي فرمانده بسيج صنعت حمل و نقل هوايي در اين مراسم به نقش بسيج و فلسفه تشكيل بسيج از سوي حضرت امام خميني (ره) پرداخت و گفت: در بسيج صنعت حمل ونقل هوايي 5 حوزه تخصصي شامل سازمان هواپيمايي كشوري، شركت فرودگاههاي كشور، شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران(هما)، و شهر فرودگاهي حضرت امام خميني (ره)  راه اندازي شده است.

وي با تاكيد بر اينكه بسيج بايد به لحاظ ارزشي و مطالعات و تجربياتي كه در مسائل معنوي و خدماتي از اين دست دارد در متن هر سازماني قرار داشته باشد تا بتواند در همه مراحل ياري رسان و به عنوان بازوي صنعت عمل كند تصريح كرد: براساس قانون مقرر شد فرمانده هر پايگاهي از درون بسيجيان همان حوزه انتخاب شود به همين منظور خانم خسرونژاد به عنوان سرپرست پايگاه بسيج خوهران صنعت حمل و نقل هوايي منصوب شدند.

رسولي همچنين ابراز اميدواري كرد تا با همكاري و همدلي و پشتيباني عالي ترين مقام سازمان و ديگر معاونت ها و مديران صنعت بتوانيم جايگاه واقعي بسيجيان صنعت و آنهايي كه عملا اثبات كرده اند در رفع مشكلات مردان و زنان مدافع و پركارترين و متعهدترين افراد در عرصه هاي اقتصادي و صنعتي هستند حفظ شود.

وي در پايان گفت: به حمد اله حركت رو به تكامل بسيجيان صنعت به خوبي احساس و نگاه به اين قشر نگاهي جامع چه در مبارزات و چه دفاع از تماميت ارزي كشور و چه صيانت از ارزشها و چه در بخش هاي مختلف صنعت كه همواره با توان ترين اقشار و بازوان قوي در جهت رشد و توسعه صنعت هستند، بوده و خواهد بود.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.