به مناسبت هفته دولت؛
آغاز فرآیند صدور گواهینامه های پرسنل فنی بر اساس مقررات Part-66
مديركل دفتر گواهینامه ها، امتحانات و امور پزشکی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به مناسبت هفته دولت فرآیند صدور گواهینامه های پرسنل فنی بر اساس مقررات Part-66 آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، محمود رضا روحاني گفت: گواهینامه های پرسنل فنی با همت گروه فني دفتر گواهينامه ها در قالب فرمت جدید و همراستا با استاندارهای بین المللی و رویه های مرسوم دنیا تهیه و به متقاضیان ارایه می شود.

وي افزود: با انجام این کار یک گام دیگر در راستای یکنواخت سازی رویه ها و فرآیندها که از اهداف اصلی سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ایکائو) است در صنعت هوانوردی کشور برداشته شد.

روحاني با بيان اينكه مقررات Part66 توسط سازمان هواپيمايي كشوري ابلاغ و اجرایی شده است افزود: گواهينامه هاي پرسنل تعمير و نگهداري با فرمت جديد به 2 نفر از پرسنل صنعت اعطا شد و براي كليه پرسنل تعمير و نگهداري به مرور زمان انجام خواهد شد.

برگزاري نشست آشنايي با نحوه پر كردن لاگ بوک هاي خلبانی

روحاني تصريح كرد: همچنين به منظور ارتقای کیفیت فرایند ثبت داده های پروازی با هدف ارتقای ایمنی هوانوردی، دوره آشنایی با نحوه پرکردن لاگ بوک خلبانی بر اساس مقررات جدید Aircrew با حضور نمایندگان مراکز آموزش خلبانی در دفتر گواهینامه ها امتحانات و امور پزشکی برگزار شد.

مديركل دفتر گواهینامه ها، امتحانات و امور پزشکی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: در این دوره آموزشی نکات ضروری به منظور تطابق با الزامات جدید به مراکز آموزش منتقل و به ابهامات موجود پاسخ داده شد.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.