در پي بازرسي هاي سازمان هواپيمايي كشوري؛
مجوز 36 دفتر خدمات مسافرت هوايي لغو و 47 دفتر تعليق شد
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري از لغو مجوز 36 دفتر و تعليق 47 دفتر خدمات مسافرت هوايي در سال جاري خبرداد.
رضا جعفرزاده گفت: از ابتداي فروردين ماه تا اواسط مردادماه امسال، به 403 مورد شكايات صورت گرفته از طريق سامانه حقوق مسافر سازمان هواپيمايي كشوري از شركت هاي هواپيمايي و 281 شكايت از دفاتر خدمات مسافرت هوايي رسيدگي و اقدامات لازم صورت گرفته است.

وي افزود: در بازرسي هاي مستمر و موردي كارشناسان دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شركت ها و موسسات هوانوردي سازمان از دفاتر خدمات مسافرت هوايي تهران و شهرستان ها مواردي از جمله عدم تمديد ضمانت نامه، عدم احراز شرايط راه اندازي پس از تعليق در مدت تعيين شده و از همه مهمتر عدم توجه به اخطارها و دستورالعمل هاي سازمان هواپيمايي كشوري محرز و به لغو مجوز 36 دفتر و تعليق 47 دفتر خدمات مسافرت هوايي منجر شد كه از اين تعداد، لغو مجوز 12 دفتر و تعليق 15 دفتر مربوط به استان تهران و بقيه از شهرستان ها بوده است.

جعفرزاده تصريح كرد: در اين مورد نيز عدم حضور مديرعامل و مديرفني، تغيير مكان بدون تاييد سازمان هواپيمايي كشوري، گرانفروشي و صدور بليت No record (بدون اختصاص صندلي) نيز از جمله عوامل تعيين كننده در لغو و يا تعليق اين دفاتر از ابتداي سال 96 تاكنون به شمار مي رود.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.