همكاري ايران در اطفاء حريق جنگلهاي گرجستان/ تقدير از خدمه پروازي شركت هواپيمايي ياس اير
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، گفت: شركت هواپيمايي ياس اير با اعزام دو فروند بالگرد MI-171 با ظرفيت حمل هر سبد حداکثر 4 هزار ليتر آب به گرجستان براي خاموش كردن آتش جنگلهاي اين كشور نقش آفريني كردند.

رضا جعفرزاده گفت: ماموريت اين دو بالگرد در طول 9 روز صورت گرفته و 103 ساعت و 349 سورتي پرواز را ثبت كرده و در جابه جايي 103 نفر مسافر و همچنين حمل 562 تن آب در مهار آتش جنگلهاي گرجستان بسيار تاثير گذار بودند.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري در ادامه افزود: سفير جمهوري اسلامي ايران در يكي از پروازهاي عملياتي حضور داشته و در محل سفارت نيز ضمن ابلاغ مراتب تقدير مسئولان گرجستاني با اهداء لوح از خدمه پروازي ايران تقدير و تلاش آنان را شجاعانه و به شمار آورده است.

 گفتني است؛ حضور دو بالگرد ايران در جريان اطفاء حريق جنگلهاي گرجستان در بين مردم و شبكه هاي اجتماعي و رسانه هاي اين كشور انعكاس قابل توجهي داشته و خواستار همكاري هاي بيشتر و انتقال تجربيات مديريت بحران در اين خصوص شده اند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.