ستاری:
صنعت حمل و نقل هوایی در 4سال آینده جز اولویت های جدی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: صنعت حمل و نقل هوایی در 4سال آینده جز اولویت های جدی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، سورنا ستاری در دومین روز نمایشگاه صنعت  حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی با اشاره به مورد توجه قرار داشتن این صنعت در چهار سال گذشته و در اولویت جدی قرار گرفتن صنعت حمل ونقل هوایی در چهار سال پیش رو گفت: در حوزه هوانوردي عمومي بايد بخش خصوصي مديريت را برعهده بگيرد و البته نکته مهم در این بخش كه در ٤ سال آینده با آن رو به رو هستيم اخذ استانداردهای لازم و نحوه گرفتن گواهينامه ها از سازمان هواپيمايي كشوري هست.

ستاری همچنین اظهارداشت: در حوزه اويونيك توانايي بالايي داریم و مشكل گرفتن گواهينامه هاست.
معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری همچنین خاطرنشان کرد:
پتانسيل بالايی در تجاري سازي صنعت توليد پهپاد داريم به گونه ای که هم اکنون در این بخش جز قدرتهای پنجم و ششم دنیا قرار داریم.
ستاری با تاکید براینکه بالاترين پتانسيل صنعت در بخش خصوصي وجود دارد و بايد از بخش خصوصي حمايت كنيم افزود: با شركت هاي خارجي قراردادهاي قطعه سازي و اورهال داريم و همچنین ما بايد حضور شركت هاي خصوصي را در صنعت هوانوردي عمومي افزايش بدهيم.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.