عرضه بليت پروازهاي مسير نجف و بغداد در ايام اربعين از طريق سايت ها و يا عاملين فروش مجازي ممنوع است
مديركل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شركتها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري گفت: عرضه بليت پروازهاي مسير نجف و بغداد در ايام اربعين از طريق سايت ها و يا عاملين فروش مجازي ممنوع است.

علي اصغر باريكاني اظهارداشت: در جلسه اي كه صبح امروز به منظور تعيين زمان فروش و نحوه ارائه بليت در مسير نجف و بغداد در ايام اربعين حسيني كه با حضور مديران عامل سايت هاي مجازي ارائه دهنده تسهيلات بليت برگزار شد، مقرر شد ارائه و فروش بليت در مسير مذكور در روز هاي 13 لغايت 22 آبانماه سال جاري صرفا توسط شركت هاي هواپيمايي و نمايندگان فروش اين شركتها انجام شود.

وي افزود: هرگونه ارائه و عرضه بليت از طريق سايت ها و يا عاملين فروش مجازي تخلف محسوب شده و برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

مديركل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شركتها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري تصريح كرد: مقرر است به منظور اتخاذ تصميمات نهايي در كنترل بازار فروش جلسه اي مشترك نيز روز يكشنبه مورخ 16/7/96 با حضور دستگاه هاي نظارتي از جمله سازمان بازرسي كل كشور، سازمان تعزيرات حكومتي، وزارت صنعت معدن و تجارت، سازمان حمايت مصرف كنندگان، پليس فتا و اداره كل اماكن ناجا در  سازمان هواپيمايي كشوري برگزار شود.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.