ليست تكميلي نمايندگان رسمي فروش بليط پروازهاي ايام اربعين
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، ليست تكميلي نمايندگان رسمي فروش بليط پروازهاي ايام اربعين حسيني را اعلام كرد.
رضا جعفرزاده اظهارداشت: پروازهاي اربعين حسيني از 13 آبان آغاز و تا 22 آبان ماه جاري ادامه خواهد داشت.

وي افزود: سازمان هواپيمايي كشوري به منظور ساماندهي و جلوگيري از اختلال در فروش بليت پروازهاي ايام مذكور ليست تكميلي (پيوست) نمايندگان رسمي فروش بليط پروازهاي ايام اربعين را جهت رفاه متقاضيان با ذكر آدرس و شماره تلفن هاي آن مراكز اعلام كرد.

به گفته جعفرزاده علاوه بر دفاتري كه در جدول پيوست آمده است نمايندگي فروش شركت هاي هواپيمايي نيز آمادگي خود را براي ارائه بليت اعلام كرده است.

وي با بيان اينكه نرخ بليت تهران- نجف- تهران، تهران- بغداد- تهران يك ميليون و 200 هزار تومان و مشهد- نجف- مشهد، مشهد- بغداد- مشهد يك ميليون و 500 هزار تومان و بليت يكسره از مبدا تهران 600 هزار تومان و يكسره مشهد به دو مقصد نجف و بغداد 750 هزار تومان تعيين شده است گفت: هر گونه فروش خارج از نرخ اعلام شده تخلف محسوب شده و در صورت ارسال شكايات از طريق سايت سازمان هواپيمايي كشوري به نشاني www.cao.ir يقينا برخورد خواهد شد.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري از مسافران خواست تا از خريد بليت از مراكز غير مجاز خودداري كنند و در صورت مشاهده فروش بليت توسط سايت ها و مراكز غير مجاز برخورد خواهد شد.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.