در واكنش به خبر افزايش نرخ بليت پروازهاي اربعين؛
ارائه بليت پروازهاي اربعين در دفاتر مجاز و نمايندگي هاي شركتهاي هواپيمايي با نرخ مصوب در حال انجام است
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري گفت: ارائه بليت پروازهاي اربعين در دفاتر مجاز و نمايندگي هاي شركتهاي هواپيمايي با نرخ مصوب در حال انجام است.

رضا جعفرزاده افزود: بليت پروازهاي اربعين كه با نرخ مصوب در مسير پروازي تهران- نجف- تهران، تهران- بغداد- تهران يك ميليون و 200 هزار تومان و مشهد- نجف- مشهد، مشهد- بغداد- مشهد يك ميليون و 500 هزار تومان و بليت يكسره از مبدا تهران 600 هزار تومان و يكسره مشهد به دو مقصد نجف و بغداد 750 هزار تومان تعيين شده است، هم اكنون در تمامي مراكز فروش معرفي شده از طرف شركت هاي هواپيمايي و دفاتر نمايندگي ها (پيوست) در حال انجام است.

وي با بيان اينكه پروازهاي اربعين حسيني از 13 آبان آغاز و تا 22 آبان ماه جاري ادامه خواهد داشت گفت: با هماهنگي هاي به عمل آمده هرگونه تخلف از طرف دفاتر داراي مجوز بند الف توسط دفتر نظارت سازمان، دفاتر و سايت هاي ديگر به مراجع ذي صلاح جهت اعمال قانون معرفي و با هرگونه فروش خارج از نرخ مصوب بدون اغماض برخورد خواهد شد.

جعفرزاده تصريح كرد: به عنوان نمونه آنچه در بازرسي بازرسان سازمان بدست آمد، تاكنون تعدادي از مراكز و دفاتري كه در ارائه بليت هاي اربعين به توصيه هاي سازمان هواپيماييي كشوري توجهي نكرده اند از ليست مراكز مجاز حذف و سايت هاي متخلف به پليس فتا معرفي شدند.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه برخورد با متخلفان مستلزم ارائه مدارك مستند است خاطرنشان كرد: در حال حاضر امكان تهيه بليت در مراكز مجاز براي شهروندان تهراني و ساير شهرستان ها فراهم است و سازمان هواپيمايي كشوري آماده است تا با هرگونه شكايتي از طريق سايت سازمان به نشاني www.cao.ir برخورد كند.

وي از رسانه ها خواست نسبت به انتشار هر گونه اخباري پيرامون فروش بليت پروازهاي اربعين به صورت دقيق و صحيح اقدام و در صورت بروز هرگونه ترديد در خصوص نرخ بليت و يا فروش غيرقانوني مراتب را به اطلاع روابط عمومي سازمان رسانده و از صحت و سقم آن اطمينان حاصل كنند.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.