عابدزاده عنوان کرد:
رعايت دستورالعمل هاي پدافند غيرعامل از اولويت هاي كاري سازمان هواپيمايي كشوري
صبح امروز نشست تخصصي اولويت دهي به اصول و ملاحظات پدافند غيرعامل در قالب طرح ها و برنامه ها، با هدف مصونيت بخشي به زيرساخت هاي حياتي، حساس و مهم كشور ويژه معاونان، مديران سازمان هواپيمايي كشوري و با حضور رئيس سازمان و سردار ساساني معاون زيربنايي سازمان پدافند غير عامل برگزار شد.

در اين جلسه علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري ضمن تاكيد بر ضرورت ثبات در صنعت هوانوردي كشور گفت: در صورت بي ثباتي صنعت هوانوردي، سرمايه گذاران متضرر شده و موجبات نارضايتي مردم را فراهم خواهد كرد.

وي افزود: برهمين اساس با تدابير و اصلاح قوانين و مقررات تلاش كرديم شركت هاي هواپيمايي به ثبات اقتصادي برسند چرا كه رضايتمندي بهره برداران صنعت، رضايتمندي استفاده كنندگان صنعت را نيز به همراه خواهد داشت.

عابدزاده تصريح كرد: امروز به جرات مي توان گفت كه در صنعت هوانوردي بازار پايداري شكل گرفته و با تدابير سازمان هواپيمايي كشوري شفاف سازي و تسهيل امور ميسر شده است.

رئيس سازمان  هواپيمايي كشوري ضمن تاكيد بر اين مطلب كه رعايت دستورالعمل هاي پدافند غيرعامل از اولويت هاي كاري سازمان به شمار مي رود، افزود: امروز تمامي بخش ها و واحدهاي مختلف سازمان در كنار دستورالعمل ها و استانداردهاي صنعت حمل و نقل هوايي، دستورالعمل هاي سازمان پدافند غير عامل را نظارت و اجرا مي كنند.

وي با بيان اينكه سازمان هواپيمايي كشوري به عنوان متولي صنعت مباحث حوزه پدافند را در مجموعه صنعت از جمله فرودگاهها، مركز كنترل و شركت هاي هواپيمايي به طور مستمر رصد مي كنند، از سازمان پدافند غيرعامل به دليل اهميت به مسائل صنعت هوانوردي و همكاري با سازمان هواپيمايي كشوري تشكر و قدرداني كرد و به ادامه ي اين همكاري ها تاكيد كرد.

در ادامه سردار ساساني معاون زيربنايي سازمان پدافند غير عامل كشور نيز به ايراد سخنراني پرداخت و اظهارداشت: تمام تلاش سازمان افزايش بازدارندگي و ارتقاء پايداري ملي در مقابل تهديدات خارجي است بنابراين بايد تدابيري اتخاذ كنيم كه در مواقع بروز بحران مصون بمانيم.

وي افزود: همچنين بايد بتوانيم ساختارها را به گونه اي طراحي كنيم كه در مواقع بروز بحران حداقل آسيب به زيرساختها وارد شود.

سردار ساساني، شاخص هاي تهديدات بين المللي و اقدامات عملياتي و مقاومت مدبرانه را راهكار مقابله با تهديدات قلمداد كرد و به جايگاه سازمان هواپيمايي كشوري به عنوان حاكميت دولت بر صنعت هوانوردي در اعمال دستورالعمل هاي پدافند غيرعامل در صنعت تاكيد و از تمامي فعاليت هاو همكاري هاي صورت گرفته توسط اين بخش تشكر و قدرداني كرد.

گفتني است؛ در آغاز جلسه جانشين رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در پدافند غيرعامل به تشريح اقدامات صورت گرفته در بخش پدافند غير عامل صنعت هوانوردي پرداخت.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.