زائران اربعین حسینی بلیت گران نخرند
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه با هرگونه گرانفروشی بلیت هواپیما خارج از نرخ اعلام شده برخورد می شود، گفت: به منظور خدمت رسانی بیشتر و هر چه بهتر به زائران گرانقدر اربعین حسینی، بلیت های پروازهای "هما" در مسیر تهران به مقصد نجف اشرف با قیمت مصوب یک میلیون و دویست هزار تومان (بلیط رفت و برگشت) از طریق سایت "هما" ebooking. Iranair. com قابل عرضه است.

رضا جعفرزاده افزود: بليت پروازهاي اربعين با نرخ مصوب در مسير پروازي تهران- نجف- تهران، تهران- بغداد- تهران يك ميليون و 200 هزار تومان و مشهد- نجف- مشهد، مشهد- بغداد- مشهد يك ميليون و 500 هزار تومان و بليت يكسره از مبدا تهران 600 هزار تومان و يكسره مشهد به دو مقصد نجف و بغداد 750 هزار تومان تعيين شده است.
وي با بيان اينكه پروازهاي اربعين حسيني از فردا 13 آبان به صورت رسمی آغاز و تا 22 آبان ماه جاري ادامه خواهد داشت، گفت: با هماهنگي هاي به عمل آمده هرگونه تخلف از طرف دفاتر داراي مجوز بند الف توسط دفتر نظارت سازمان، دفاتر و سايت هاي ديگر به مراجع ذي صلاح جهت اعمال قانون معرفي و با هرگونه فروش خارج از نرخ مصوب بدون اغماض برخورد خواهد شد.
وی با بیان اینکه در بازرسی های صورت گرفته توسط سازمان هواپیمایی کشوری، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تعزیزات حکومتی تعدادی از دفاتر خدمات مسافرت هوایی متخلف جریمه و بعضا از لیست دفاتر مجاز حذف شده اند، از متقاضیان نیز خواست از خرید بلیت های گران قیمت خودداری کنند و ضمن خرید از مراکز مجاز در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را همراه با مستندات از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.ir اعلام کنند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.