استقرار نمايندگان سازمان هواپيمايي كشوري در فرودگاه نجف
روز گذشته تيمي از بازرسان سازمان هواپيمايي كشوري در فرودگاه نجف مستقر و از بخش هاي مختف اين فرودگاه بازديد كردند.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، جهت تسهيل در چگونگي اعزام و پذيرش زائران ايراني عتبات عاليات در ايام اربعين حسيني، محمد سعيد شرفي مديركل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي و علي اصغر باريكاني مديركل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شركت ها و موسسات هوانوردي به همراه چند تن از بازرسان سازمان هواپيمايي كشوري با حضور در فرودگاه نجف با مديران اين فرودگاه ديدار و گفت و گو كردند.

براساس اين گزارش تيم مذكور پس از بررسي موضوعات عملياتي، تمهيدات و تسهيلات در نظر گرفته شده براي خدمت رساني به زوار اربعين، از بخش هاي مختلف ترمينال، گيت هاي گذرنامه، بخش مديريت بار، مركز مديريت عمليات فرودگاه، خدمات فرودگاهي  و ارائه خدمات به پروازها در بخش ايرسايد فرودگاه نجف بازديد به عمل آمد.

همچنين جلسه اي در ساختمان مديريت فرودگاه نجف با حضور مديران عمليات فرودگاه و روساي ايستگاه هاي شركت هاي هواپيمايي ايراني، بررسي موضوعات عملياتي و راهكارهاي ارائه خدمات مناسب تر به زائران اربعين در حضور تيم اعزامي سازمان هواپيمايي كشوري آخرين هماهنگي ها در اين خصوص صورت گرفته است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.